Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türk general Alman yarbayı dövdü !

18.03.2013 11:27
Almanya Savunma Bakanı Thomas de Maiziere’nin Patriot birliğini ziyaret ettiği 23 Şubat’ta olayların yaşandığı öne sürüldü.

 

Kahramanmaraş’ta Türk askeri ile Alman askerleri arasında yaşanan krizle ilgili Alman Bild gazetesi yeni iddialar ortaya attı. Gazete, Alman ordusunda konuyla ilgili iç tahkikat belgelerine ulaştığını öne sürdü. Savunma Bakanı Thomas de Maiziere’nin Patriot birliğini ziyaret ettiği 23 Şubat’ta şu olayların yaşandığı öne sürüldü: “Alman bakan Gazi Kışlası’na ziyareti sırasında, Alman askerlerine güzergahı açık tutma emri verildi. Alman askerleri de kışlada bir yolu kapattı. Bu sırada kışlaya gelmek isteyen Türk generalin konvoyu, Alman askerlerinin barikatına takıldı.

S...TÜR GİT DİYE BAĞIRDI

Gaziantep 5’inci Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Kahraman Güneş aracından inerek önce “S…tir git” diye bağırdı. Sonra, baştaki Alman askeri Çavuş R.’yi itip barikatta duran yarbaya saldırdı. Yarbayın kaburgalarına aldığı darbe yüzünden morluklar meydana geldiği öne sürüldü. Yarbay, “Ben böyle bir muameleyi kendi üstlerimden bile görmedim” dedi.


Bu haber toplam 3958 defa okunmuştur
güzelmi güzel
asker adam
türkiyede görevini yapıyorsan türk generaline saygını eksik etmiceksin hatta on katını göstericeksin o genaralin ellerinden öpüyorum.
18 Mart 2013 Pazartesi 17:46
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri