Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşte atama yapılan o birimler

07.09.2011 09:52
Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Başkan Yardımcılığına Dr. Sancak Özdemir atandı.

Aile ve Sosyal Politikalar, Avrupa Birliği, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Enerji ve Tabii Kaynaklar,

Kültür ve Turizm, Orman ve Su İşleri ile Sağlık bakanlıklarına yapılan çeşitli atamalar, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Başkan Yardımcılığına Dr. Sancak Özdemir, Bakanlık 1. Hukuk Müşavirliğine Ali Ağaçdan getirildi. Türkiye Elektrik Ticaret ve Taahhüt AŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Osman Demirci getirildi.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Genel Müdür yardımcılıklarına Ömer Özdemir ve Ali Cüneyt Gerek atanırken, Bakanlık Müşavirliğine de Zekeriya Aslan getirildi.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Aydın 21. Bölge Müdürlüğüne, Sivas 19. Bölge Müdürü Ali Rıza Diniz, Sivas 19. Bölge Müdürlüğüne Kahramanmaraş 20. Bölge Müdürü Halil İbrahim Dağlıoğlu, Kahramanmaraş 20. Bölge Müdürlüğüne Mevlüt Aydın'ın atamaları yapıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına Ahmet Zahteroğulları, Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğüne Aziz Yıldırım atandı.

Avrupa Birliği Bakanlığı Müşavirliğine Selçuk Bayraktaroğlu getirildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Baş İş Müfettişliğine İş Müfettişi İhsan Yalçın Namlı'nın ataması yapıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevine Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar getirildi.

Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Orta Anadolu 2. (Konya) Bölge Müdürü Ali Rıza Demirci ise başka bir göreve atanmak üzere görevden alındı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşavirliğine, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Şenol Aydemir atandı.

Sağlık Bakanlığı Tokat İl Sağlık Müdürlüğüne Dr. Sadettin Yazı getirildi. (AA)
Bu haber toplam 2882 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri