Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türkiye Kupası'nda puan durumu

22.12.2010 02:11
Ziraat Türkiye Kupası grup 2. maçlarına bugün oynanan 3 karşılaşma ile başlandı.

 

C Grubu'nda mücadele eden Fenerbahçe, 4-2 kaybettiği Ankaragücü maçından sonra bu akşam da Bucaspor'a kendi sahasında 3-2 mağlup oldu.

Günün ilk maçında Trabzonspor, B Grubu'ndaki ilk maçında Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile 2-2 berabere kaldı. D Grubu'nda oynanan maçta ise Bursaspor, İzmir deplasmanında Karşıyaka'yı 2-0 yenerek puanını 4 çıkardı ve liderliğe yükseldi.

Dört grupta oynanan maçlarda alınan sonuçlar, kalan maçların programı ve oluşan son puan durumları şöyle:

A GRUBU

1. Maçlar

Medical Park Antalyaspor - Gaziantepspor: 1-3

Galatasaray - Denizlispor: 3-1

Beypazarı Şekerspor (bay)

2. Maçlar

Yarın

13.30 Beypazarı Şekerspor - Medical Park Antalyaspor

20.15 Gaziantepspor - Galatasaray

Denizlispor (Bay)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y AV P


1. Gaziantepspor 1 1 0 0 3 1 2 3

2. Galatasaray 1 1 0 0 3 1 2 3

3. Beypazarı Şekerspor 0 0 0 0 0 0 0 0

4. Denizlispor 1 0 0 1 1 3 -2 0

5. Medical Park Antalya 1 0 0 1 1 3 -2 0

KALAN MAÇLAR

3. Maçlar

11 Ocak Salı


20.00 Galatasaray - Beypazarı Şekerspor

12 Ocak Çarşamba

18.00 Denizlispor - Gaziantepspor

Medical Park Antalyaspor (Bay)

4. Maçlar

18 Ocak Salı


20.00 Medical Park Antalyaspor - Galatasaray

16 Ocak Pazar

13.30 Beypazarı Şekerspor - Denizlispor

Gaziantepspor (Bay)

5. Maçlar

Gaziantepspor - Beypazarı Şekerspor

Denizlispor - Medical Park Antalyaspor

Galatasaray (Bay)

B GRUBU

Konya Torku Şekerspor - Manisaspor: 2-1

Gaziantep B.Ş. Bld. - Beşiktaş: 1-0

Trabzonspor (Bay)

2. Maçlar

Trabzonspor - Gaziantep B. Ş. Belediyespor: 2-2

Yarın

18.00 Beşiktaş - Konya Torku Şekerspor

Manisaspor (Bay)

Puan Durumu

TAKIMLAR O G B M A Y Av P


1. Gaziantep B.Ş. Bld. 2 1 1 0 3 2 1 4

2. Konya Torku Şeker 1 1 0 0 2 1 1 3

3. Trabzonspor 1 0 1 0 2 2 0 1

4. Manisaspor 1 0 0 1 1 2 -1 0

5. Beşiktaş 1 0 0 1 0 1 -1 0

KALAN MAÇLAR

3. Maçlar


11 Ocak Salı

14.00 Konya Torku Şekerspor - Trabzonspor

12 Ocak Çarşamba

20.00 Manisaspor - Beşiktaş

Gaziantep B. Ş. Belediyespor (Bay)

4. Maçlar

16 Ocak Pazar


20.00 Gaziantep B. Ş. Belediyespor - Konya Torku Şekerspor

20.00 Trabzonspor - Manisaspor

Beşiktaş (Bay)

C GRUBU

Bucaspor - Yeni Malatyaspor: 2-1

Ankaragücü - Fenerbahçe: 4-2

Gençlerbirliği (Bay)

2. Maçlar

Fenerbahçe - Bucaspor: 2-3

Yarın

19.00 Gençlerbirliği - Ankaragücü

Yeni Malatyaspor (Bay)

TAKIMLAR O G B M A Y AV P

1. Bucaspor 2 2 0 0 5 3 2 6

2. Ankaragücü 1 1 0 0 4 2 2 3

3. Gençlerbirliği 0 0 0 0 0 0 0 0

4. Yeni Malatyaspor 1 0 0 1 1 2 -1 0

5. Fenerbahçe 2 0 0 2 4 7 -3 0

KALAN MAÇLAR

3. Maçlar

12 Ocak Çarşamba


19.00 Bucaspor - Gençlerbirliği

13 Ocak Perşembe

20.00 Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe

Ankaragücü (Bay)

4. Maçlar

16 Ocak Pazar

13.30 Gençlerbirliği - Yeni Malatyaspor

17 Ocak Pazartesi

20.00 Ankaragücü - Bucaspor

Fenerbahçe (Bay)

D GRUBU

Bursaspor - Kırıkhanspor: 1-1

İstanbul Büyükşehir Belediye - Kasımpaşa: 1-3

Karşıyaka (Bay)

2. Maçlar

Karşıyaka - Bursaspor: 0-2

Yarın

13.30 Kırıkhanspor - İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Kasımpaşa (Bay)

TAKIMLAR O G B M A Y AV P

1. Bursaspor 2 1 1 0 3 1 2 4

2. Kasımpaşa 1 1 0 0 3 1 2 3

3. Kırıkhanspor 1 0 1 0 1 1 0 1

4. Karşıyaka 1 0 0 1 0 2 -2 0

5. İstanbul B. Ş Bld. 1 0 0 1 1 3 -2 0

KALAN MAÇLAR

3. Maçlar

11 Ocak Salı


13.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Karşıyaka

19.00 Kasımpaşa - Kırıkhanspor

Bursaspor (Bay)

4. Maçlar

15 Ocak Cumartesi

20.00 Bursaspor - İstanbul Büyükşehir Belediyespor

20.00 Karşıyaka - Kasımpaşa

Kırıkhan (Bay)

CİHAN
 
21 Aralık 2010 - 23:10:30

 

Bu haber toplam 1922 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri