Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türkiye şehitlerini uğurladı

28.09.2016 01:27
Mardin ve Şırnak'ta şehit olan askerler, memleketlerinde toprağa verildi.

Mardin'de PKK'lı teröristlerin Kızıltepe-Derik karayoluna tuzakladıkları patlayıcıyı asker ve korucuları taşıyan sivil aracın geçişi sırasında infilak ettirmesi sonucu şehit düşen Uzman Çavuş Enes Kaya'nın tek katlı olan evinin duvarı boydan boya bir Türk bayrağı ile boyandı.

2 YILDIR GÖREV YAPIYORDU

Şehit Enes Kaya'nın 2 yıl önce uzman çavuşluk görevine başladığı, daha önce Ilgın da düğün yemekleri yapan aşçıların yanında çalıştığı öğrenildi.

ŞEHİDİN AİLESİ YASTA

Oğullarının şehit olduğunu duyan baba Şükrü ve anne Gülcan Kaya tarifsiz bir üzüntü yaşadı. Haberin duyulmasının ardından şehidin babaevine Türk bayrağı asıldı. Şehidin yakınları, mahalle sakinleri ve çok sayıda vatandaş, taziyelerini iletmek için evin önünde toplandı.

Türkiye şehitlerini uğurladı

Türkiye şehitlerini uğurladı

Türkiye şehitlerini uğurladı

ŞEHİDİN EVİNE TÜRK BAYRAKLARI ASILDI

Şırnak'ta PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Burak Perçin'in evinde de yas hakimdi. Şehidin evi, Türk bayraklarıyla donatıldı.

Türkiye şehitlerini uğurladı

AYDIN'DA DA HÜZÜN HAKİMDİ

Şırnak-Van karayolunda güvenliği sağlayan askerlere PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan Uzman Çavuş Süleyman Güneri'nin cenazesi, memleketi Aydın'da toprağa verildi.

Türkiye şehitlerini uğurladı

AFYONKARAHİSAR

PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Astsubay Çavuş Yunus Çiçek'in cenazesi Afyonkarahisar İmaret Camisi'nde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.

Türkiye şehitlerini uğurladı

ÇORUM

Mardin'in Derik ilçesinde görevden dönen askerleri ve korucuları taşıyan minibüsün geçişi sırasında patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Astsubay Çavuş Ömer Faruk Darbaş'ın (22) cenazesi memleketi Çorum'da toprağa verildi.

Türkiye şehitlerini uğurladı

Bu haber toplam 1020 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri