Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tüyler ürperten seri katil skandalı!

30.10.2012 02:11
'Nüfusu azaltarak dünyayı rahatlatmayı' hedefleyen bir tarikatın üyeleri 9 genç kadını öldürüp cesetlerini komşulara yedirdiler.

Brezilya, tüyler ürperten bir seri cinayet skandalıyla çalkalanıyor. 50 yaşındaki Jorge Silveria, eşi 51 yaşındaki Isobel Silveria ve metresi Bruna da Silva, 9 genç kadını öldürmekle suçlanıyor.

DÜNYA NÜFUSUNU AZALTMAYA KATKI

Üçlünün, ‘dünya nüfusunu azaltarak insanlığa katkıda bulunmak’ amacıyla bu cinayetleri işleyen bir nevi tarikat oldukları iddia ediliyor. Cinayetleri asıl ilginç kılansa, söz konusu genç kadınların cesetlerine uygulanan ürkütücü işlem.

Brezilya medyasının ‘Yamyam Çetesi’ olarak adlandırdığı zanlıların dün çıktıkları mahkemede suçlandıkları dokuz cinayetten yedisini itiraf ettikleri açıklandı.

Cinayet kurbanlarından 31 yaşındaki Giselly da Silva ve 20 yaşındaki Alexandra Falcao’nun vücutlarından arta kalan parçalar evin bahçesinde bulundu.

KADINLARIN ETLERİNİ YEMEK YAPTILAR

İngiliz Daily Mirror gazetesinin haberine göre Silveria çifti kurbanları, dadılık yapmak üzere evde çalıştırdıkları genç kadınlardan oluşuyor.

Brezilya Polisi de, zanlıların öldürdükleri kadınların etlerinden yemek ve börekler yaparak komşularına dağıttıklarını itiraf ettiklerini belirtti. Zanlıların bu ürpertici eylemi her cinayetleri sonrasında bir tür tarikat ritüeli olarak gerçekleştirdikleri belirtiliyor.

Cinayet kurbanlarından 31 yaşındaki Giselly da Silva ve 20 yaşındaki Alexandra Falcao’nun vücutlarından artan parçaların evin bahçesinde bulunduğu öğrenildi. 

Bu haber toplam 2666 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri