Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TV8'de Acun isyanı: Zahmet edip...

21.11.2013 09:05
TV8'de hafta sonları Erken Baskı programını yapan Özge Uzun, programın akıbetini öğrenemediği için sosyal medyada isyan etti.

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı'nın kanalı satın aldıktan sonra yeni yapılanmaya gitmesi üzerine TV8'deki haber programlarının hepsi vedaya hazırlandı. İlk olarak dün TV8 haber departmanından 40 kişilik ekip canlı yayında televizyona duygusal bir şekilde veda etti.

BİR VEDA DAHA

TV8 Hafta sonu yayınlanan Özge Uzun'un sunduğu Erken Baskı programı da veda edenlerden biri oldu. Programın yayınlanıp yayınlamayacağı üzerine yönetimden herhangi bir bilgi almadığını söyleyen Uzun,Instgram'da yöneticilerine isyan etti.

TAKİPÇİLERİNDEN UZUN'A DESTEK

Özge Uzun takipçilerine, "Bana hala yapılmış resmi bir açıklama yok. Ancak öğrendiğim kadarıyla bu hafta sonu Erken Baskı yayını olmayacak! Bunu program yayından kalktı olarak algılamaktayım. Anlamaktayım diyorum çünkü zahmet edip bir arayan, bilgi veren olmadı yönetimden..." notunu paylaştı. Takipçilerin destek gören Uzun'un programıyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.haberler.com

Bu haber toplam 2120 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri