Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

UEFA Avrupa Ligi'nde toplu sonuçlar

19.09.2014 03:53
Futbolda UEFA Avrupa Ligi, gruplarda oynanan ilk hafta maçlarıyla başladı. İşte gecenin sonuçları..

 

UEFA Avrupa Ligi'nde gruplarda oynanan ilk hafta maçlarının sonuçları ve puan durumu şöyle:

A Grubu:

Apollon-Zürih: 3-2

Mönchengladbach-Villareal: 1-1

TakımlarOGBMAYP
1- Apollon11--323
2- Villareal1-1-111
3- Mönchengladbach1-1-111
4- Zürih1--1230

B Grubu:

Club Brugge-Torino: 0-0

Kopenhag-Helsinki: 2-0

TakımlarOGBMAYP
1- Kopenhag11--203
2- Torino1-1-001
3- Club Brugge1-1-001
4- Helsinki1--1020

C Grubu:

Beşiktaş-Asteras: 1-1

Partizan-Tottenham: 0-0

TAKIMLAROGBMAYP
1-Asteras1010111
2-Beşiktaş1010111
3-Tottenham1010001
4-Partizan1010001

D Grubu:

Dinamo Zagreb-Astra Giurgiu: 5-1

Salzburg-Celtic: 2-2

TakımlarOGBMAYP
1 Dinamo Zagreb11--513
2- Celtic1-1-221
3- Salzburg1-1-221
4- Astra Giurgiu1--1150

E Grubu:

Panathinaikos-Dinamo Moskova: 1-2

PSV-Estoril: 1-0

TakımlarOGBMAYP
1- Dinamo Moskova11--213
2- PSV11--103
3- Panathinaikos1--1120
4- Estoril1--1010

F Grubu:

Karabağ-Saint Etienne: 0-0

Dnipro-İnter: 0-1

TakımlarOGBMAYP
1- İnter11--103
2-Saint Etienne1-1-001
3-Karabağ1-1-001
4-Dnipro1--1010

HALİS ÖZKAHYA DÜDÜK ÇALDI

FIFA kokartlı Türk hakem Halis Özkahya, B Grubu'nda Belçika temsilcisi Club Brugge ile İtalyan ekip Torino arasında oynanan karşılaşmada görev yaptı.

Özkahya, golsüz sona eren karşılaşmada 3 kez sarı kartına başvurdu. Tecrübeli hakem, ev sahibi ekipten bir, İtalyan temsilcisinden ise iki futbolcuya sarı kart gösterdi.

G Grubu:

Standart Liege-Rijeka: 2-0

Sevilla-Feyenoord: 2-0

TAKIMLAROGBMAYP
1-Sevilla1100203
2-Standart Liege1100203
3-Feyenoord1001020
4-Rijeka1001020

H Grubu:

LOSC-Krasnodar: 1-1

Everton-Wolfsburg: 4-1

TAKIMLAROGBMAYP
1-Everton1100413
2-LOSC1010111
3-Krasnodar1010111
4-Wolfsburg1001140

I Grubu:

Young Boys-Slovan Bratislava: 5-0

Napoli-Sparta Prag: 3-1

TAKIMLAROGBMAYP
1-Young Boys1100503
2-Napoli1100313
3-Sparta Prag1001130
4-Slovan Bratislava1001050

J Grubu:

Steaua Bükreş-Aalborg: 6-0

Rio Ave-Dinamo Kiev: 0-3

TAKIMLAROGBMAYP
1-Steaua Bükreş1100603
2-Dinamo Kiev1100303
3-Rio Ave1001030
4-Aalborg1001060

K Grubu:

PAOK-Dinamo Minsk: 6-1

Fiorentina-Guingamp: 3-0

TAKIMLAROGBMAYP
1-PAOK1100613
2-Fiorentina1100303
3-Guingamp1001030
4-Dinamo Minsk1001160

L Grubu:

Metalist Kharkiv-Trabzonspor: 1-2

Legia Varşova-Lokeren: 1-0

TAKIMLAROGBMAYP
1-Trabzonspor1100213
2-Legia Varşova1100103
3-Metalist Kharkiv1001120
4-Lokeren1001010
Bu haber toplam 1050 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri