Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

UEFA da Fenerbahçe'nin Üstünü Çizdi!

08.07.2011 18:48
Fenerbahçe'nin bu şampiyonluğu UEFA tarafından şu anda resmi olarak sayılmamış durumda...

Türk futbolu son günlerde yaşanan şike skandalı ile çalkanmaya devam ederken, kafaları karıştıran bir uygulama da UEFA'dan geldi.

Spor Toto Süper Lig 2010-2011 sezonunu şampiyon olarak bitiren ve şampiyonluk sayısını 18'e yükselten Fenerbahçe'nin bu şampiyonluğu UEFA tarafından şu anda resmi olarak sayılmamış durumda.

UEFA'nın resmi sitesinde Fenerbahçe'ye ayrılan sayfada, sarı-lacivertlilerin şampiyonluk sayısını 18 yerine 17 olarak belirten UEFA, son şampiyonluk tarihini de 2007 olarak verdi.

KAFALARI KARIŞTIRAN GÜNCELLEME TARİHİ

UEFA'nın resmi sitesindeki bu ilginç detay haricinde bir başka nokta daha dikkatleri çekiyor. Bu nokta ise Fenerbahçe sayfasının son güncelleme tarihi. Sitede görüntülenen son güncelleme tarihi 12/07/2010. Yani Fenerbahçe'nin son şampiyonluğundan 1 sene önce. İşte akılları karıştıran soru burada gündeme geliyor. Diğer liglerdeki şampiyon takımların son şampiyonlukları eklenip, sayfaları güncellenirken, Fenerbahçe'nin sayfasına dokunulmadı. Bu olay akıllara "Acaba UEFA çok önceden, yapılacak bu operasyondan haberdar mıydı?" sorularını getirdi.

İşte UEFA'nın internet sitesinde yer alan Fenerbahçe'nin şampiyonluk sayısı ve akılları karıştıran son güncelleme tarihi.
 

Bu haber toplam 2140 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri