Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Avrupa Ligi'nde rakipler belli oldu

08.08.2014 14:55
UEFA Avrupa Ligi play-off kuraları çekildi. Trabzonspor Rusya'nın FK Rostov, Kardemir Karabükspor Fransa'nın St. Etienne takımlarıyla eşleşti.

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi Play-off turunda İngiltere'nin Arsenal takımı ile eşleşti. Beşiktaş, Arsenal'i elemesi durumunda Şampiyonlar Ligi Grupları'nda yer alacak, elenmesi durumunda ise yoluna UEFA Avrupa Ligi'nde devam edecek. 

 
Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Feyenoord'u deplasmanda 2-1 ve Atatürk Olimpiyat Stadı'nda da 3-1'lik skorlarla saf dışı bırakan Beşiktaş'ın gruplara kalmak için son engel olaran play-off turundaki rakibi belli oldu. 
 
Kuraya seribaşı olmayarak giren siyah-beyazlılar Arsenal, Porto, Zenit, Bayer Leverkusen ve Napoli arasından ile İngiliz ekibi Arsenal ile eşleşti. 
 
Playoff turunda ilk maçlar 19-20, ikinci müsabakalar ise 26-27 Ağustos'ta oynanacak.
 
Beşiktaş (TUR) - Arsenal (İNG)
Standard Liege (BEL) - Zenit (RUS)
Kobenhavn (DAN) - Bayer Leverkusen (ALM)
Lille (FRA) - Porto (POR)
Napoli (İTA) - Athletic Bilbao (İSP)
Maribor (SVN) - Celtic (İSK)
Salzburg (AVU) - Malmö (İSVEÇ)
Aalborg (DAN) - APOEL (KIB)
Steaua Bükreş (ROM) - Ludogorets Razgrad (BUL)
Slovan Bratislava (SVK) - BATE Borisov (BLR)
 

UEFA Avrupa Ligi Play-off turunda Trabzonspor, Rusya ekibi Rostov ile Kardemir Karabükspor ise Fransa'nın Saint-Etienne takımı ile eşleşti.  

Temsilcilerimiz ilk maçlarını kendi sahalarında, rövanş karşılaşmalarını ise deplasman oynayacak.

İşte UEFA Avrupa Ligi play off turundaki eşleşmeler

Trabzonspor - Rostov
Sarajevo - Mönchengladbach
Astana - Villarreal
Zwolle - Sparta Prag
Asteras - Maccabi Tel Aviv
Dnipro - Hajduk Split
Karabağ - Twente
HJK Helsinki - Rapid Wien
Zimbru - PAOK
Omonia - Dinamo Moskova
Lyon - Astra
Neftçi - Partizan
Elfsborg - Rio Ave
Panathinaikos - Midtjylland
Grasshoppers - Club Brugge
Rijeka - Sheriff
Karabükspor - Saint Etienne
Apollon - Lokomotiv Moskova
Young Boys - Debrecen
Spartak Trnava - Zürich
AEL - Tottenham
Dinamo Minsk - Nacional
Patrolul - Dinamo Zagreb
Split - Torino
Aktobe - Legia
Lokeren - Hull
Ruch - Metalist
PSV - Shakhtyor
Stjarnan - Inter
Feyenoord - Zorya
Real Sociedad - Krasnodar

Bu haber toplam 1832 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri