Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Uğur Dündar'ı reddeden İhsanoğlu CNN Türk canlı yayınında

04.07.2014 00:44
Uğur Dündar'ın canlı yayın teklifini "banttan çıkarım" diyerek reddeden Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, CNN Türk'te Taha Akyol'un sunduğu canlı yayına katıldı.

Geçen hafta Halk TV'de yaptığı programda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu'nu konuşan Uğur Dündar İhsanoğlu'nu canlı yayında konuk etmek istediğini söylemişti.

Dündar bu programda Soner Yalçın ve Hulki Cevizoğlu’nun da yer almasını istediğini belirtmişti. Uğur Dündar’ın bu isteğine Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan şu yanıt gelmişti:

 

''CANLI YAYIN OLMAZ, BANT OLSUN''

Muhalefetin “Çatı adayı” İhsanoğlu'nun, Perşembe günü CNN Türk ile Kanal D ortak yayınında Taha Akyol'un konuğu olacağı belirtilmişti. İhsanoğlu'nun, Soner Yalçın ve Hulki Cevizoğlu'nun da katılacağı canlı yayına çıkma teklifini geri çevirdiği, ancak banttan yapılacak bir yayına katılabileceğini söylediği iddia edilmişti.

''BEN CANLI YAYIN YAPAN BİR TELEVİZYONCUYUM''

Yine iddialara göre ise Uğur Dündar, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun bu teklifini, "Ben canlı yayın yapan bir televizyoncuyum, bant yayını olmaz" diyerek geri çevirmişti.

İHSANOĞLU CNN TÜRK CANLI YAYININA ÇIKTI

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, CNN Türk'te Taha Akyol'un sunduğu canlı yayına çıktı.

Teklifini reddettiği Uğur Dündar'ın programında, CNN Türk canlı yayını Halk TV'den de takip edildi.

 

Kaynak:
Bu haber toplam 2596 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri