Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Uğur Işılak'tan yeni şarkı 'Erdoğan'

09.07.2014 10:20
Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı seçim kampanyasında kullanacağı yeni şarkı yine Uğur Işılak tarafından yapılacak. 'Erdoğan' adı verilecek şarkı, bu kez dombra'dan farklı olarak pop formatında hazırlanacak.

Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Vizyon Belgesi, 11 Temmuz'da tüm toplum kesimlerinden temsilcilerin katılacağı büyük bir törenle kamuoyuna açıklanacak. Toplantıda, seçim kampanyasında kullanılacak yeni şarkı da görücüye çıkacak.

Edinilen bilgilere göre şarkı yine Uğur Işılak tarafından yapıldı. Dombra'dan farklı olarak bu kez pop formatındaki şarkının adı 'Erdoğan' ve şarkıda 'milletin adamı' vurgusu yapılıyor. İstanbul Haliç Kongre Merkezinde düzenlenecek toplantıya azınlık, iş, sanat ve spor dünyasının temsilcilerinin yanı sıra yabancı konuklar da davet edildi.

Erdoğan'ın davet edilmesini özellikle istediği isimler arasında sanatçılar Hülya Avşar, Hülya Koçyiğit, Orhan Gencebay, Zerrin Özer ve İbrahim Tatlıses gibi isimler bulunuyor. Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim ile milli futbolcu Arda Turan da davetliler arasında.

Bu haber toplam 1738 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri