Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ümit Özat: Etek Giyer Kadıköy'e Yürürüm

15.12.2013 10:39
Fenerbahçe'nin eski kaptanı ve Beyaz Futbol yorumcusu Ümit Özat, kendisine sosyal medyada tepki gösteren Galatasaraylı taraftarlara seslendi.

beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında yorumculuk yapanFenerbahçe'nin eski kaptanı Ümit Özat, Galatasaraylı taraftarların sosyal medyada kendisini eleştirmesi hakkında sert açıklamalar yaptı.

"YİYİYORLARSA MAÇTAN ÖNCE YÜZDE YÜZ YENECEĞİZ DESİNLER"

Yorumcu Ümit Özat, Beyaz Futbol programında Galatasaraylı taraftarlara seslenirken çarpıcı ifadeler kullandı. Özat, "Skordan sonra konuşmasınlar. Yiyorlarsa gelsinler maçtan önce yüzde yüz yeneceğiz desinler. Ben size 'RealMadrid 5 atar' dedim. Nerdeydiniz? Galatasaraylılar şunu söyliyeyim; siz iki maç yenilip tribünde ' Fatih Terim' diye bağırırken ben 'Mancini'ye sahip çıkın adam gibi adama benziyor' sizin taraftarlığınız nerede? İki maç mağlupken Fatih Terim, sonra Mancini" ifadelerini kullandı.

"NERENİZLE DİNLİYORSUNUZ ANLAMADIM"

Galatasaray'ı eleştirdiği için kendisine kızan sarı kırmızılı taraftarlara serzenişte bulunan Özat, "Başkan Ünal Aysal geçen sene Şampiyonlar Ligi'ni hedef gösterirken Juventus maçından önce 'UEFA Avrupa Ligi'ne de gideriz' demedi mi? Duyu organımız kulak da siz nerenizle dinliyorsunuz anlamadım" dedi.

"ETEK GİYER KADIKÖY'E KADAR YÜRÜRÜM"

Galatasaray'ın yenilmesini dilemediğini söyleyen Özat,"Galatasaray'ın yenilmesini isteyen şerefsizdir. Dört duvar arasına Aragones, Lippi, Capello, Hiddink, Ferguson, Mourinho ve Del Bosque'yi koyun, kim geliyor aklınıza onu koyun bu isimlerden bir tanesi GalatasarayJuventus, Real MadridKopenhag'ın olduğu grupta 'Galatasaray ilk ikiye girer' derse ben etek giyer Kadıköy'e kadar yürürüm. Siz ne yaparsınız? Yendiğiniz zaman Mancini dersiniz, yenilince Terim dersiniz" dedi.

"AVRUPA'YA REZİL ETTİNİZ"

Galatasaray yönetimine de eleştiri yönelten Ümit Özat, "Kurumsallık diyorsunuz, stadı çevirdiniz Van Stadı'na. 8 kişiyle tahtayla sahayı temizlediniz, traktör soktunuz. Kamyon soksaydınız. Avrupa'ya rezil ettiniz bizi" diye konuştu.Moderatör Ertem Şener'in "UEFA Galatasaray'a teşekkür etmiş" sözleri üzerine ise Ümit Özat, "Ederler tabi. 3 Temmuz sürecinden kaynaklanan dostlukları var" dedi.

"150 SENE DAHA KONUŞURSUNUZ"

Galatasaray yöneticilerine "Bırakın onu bunu Fenerbahçe'yi yakalamaya bakın" diyen Ümit Özat, çarpıcı açıklamalarını sürdürürken bir de imada bulundu.Özat, "Allah nasip etti bir UEFA Kupası aldınız, 150 sene daha konuşursunuz. 2000 yılında presi Okan, Emre, Suat yapmıyordu, konuşturmayın beni şimdi" diye konuştu

haberler.com

Bu haber toplam 3262 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri