Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bir Şenes Erzik hikayesi

26.04.2011 02:54
UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik için özel olarak düzenlenen gecede, Erzik'in yaşamı ve kariyeri ilgili yakın dostlarının ağzından ayrıntılara yer verildi.

''Ustalara Saygı'' adı altında Beşiktaş Belediyesi tarafından Akatlar Kültür Merkezi'nde kendisi adına gerçekleştirilen toplantıya, UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik eşi Dilek Erzik'le birlikte katıldı.

Futbol dünyasından çok sayıda kişinin yer aldığı toplantıda, sırasıyla Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, Türkiye Futbol Federasyonu Doping Kurulu Başkanı Prof. Dr. Turgay Atasü, Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Abdullah Kiğılı, Türkiye Futbol Adamları Derneği Başkanı Yılmaz Tokatlı, Futbol Federasyonu Başkan Vekili Lutfi Arıboğan, Galatasaray Kulübü Eski Başkanı Selahattin Beyazıt, Ertuğrul Tuncer, Nigar Alemdar, TMOK Eski Başkanı Togay Bayatlı, Osman Ulagay, Futbol Federasyonu Eski Başkanı Özkan Olcay, TESYEV Başkanı Yavuz Kocaömer, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Uzun, Kerem Ertan ve Şükrü Birand, Şenez Erzik'le ilgili görüşlerini aktararak, anılarını anlattılar.
        
''BEN ŞANSLI BİR ADAMIM''
Konuşmaların ardından söz alan Şenes Erzik, son derece mutlu olduğunu belirterek, ''Ben gerçekten şanslı bir adamım çünkü siz dostlarım böyle bir gecede benimle beraber oldunuz. Aranızda senelerdir görmediklerim var. İsmail Ünal, 2 yıldır beni bu gece için ikna etmeye çalıştı. İkna olmadım çünkü kendimi usta olarak görmüyorum. Ama bu onuru bana verdiğiniz için, layık gördüğünüz için teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

Toplantıda Abdullah Kiğılı, Fenerbahçe Kulübü'nün resmi ürünlerinin satıldığı Fenerium'dan sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak Şenes Erzik'e bir forma hediye edeceğini ifade ederek, sırtında ''ş.erzik'' yazılı 10 numaralı formayı takdim etti. Şükrü Birand ise konuşmasının ardından Erzik için, ''Eski Dostlar'' şarkısını söyledi.

Ayrıca, sunuculuğunu Halit Kıvanç'ın yaptığı gecenin sonunda, Şenes Erzik için Ali Kocatepe tarafından İngilizce bir şarkı yorumlandı.

Bu haber toplam 1924 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri