Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Uyan da balığa gidelim

17.05.2015 14:21
AK Parti Hükümetinin 2012 yılında kaldırdığı üniversite harçlarından habersiz olan CHP’li Doğan Şafak, seçim bölgesindeki bilboardları, “Üniversite öğrencilerinin harçlarını biz kaldıracağız” yazılı afişlerle donattı. Niğdeli vatandaşlar, “CHP ülkede olup

AK Parti’nin karşısında girdiği tüm seçimleri kaybeden CHP, oy oranını artırmak için ilginç yöntemlere başvuruyor. 7 Haziran genel seçimlerine kısa bir süre kala CHP Niğde Milletvekili ve Niğde 1. sıra milletvekili adayı Doğan Şafak’ın bilboardlara astırdığı seçim afişleri, alay konusu oldu. CHP’li Doğan Şafak’ın “Üniversite Öğrencilerinin Harçlarını Biz Kaldıracağız” yazılı afişi, bu kadarına da pes dedirtti.

CHP MİLLETTEN KOPUK

CHP’li Doğan Şafak’ın afişlerinin bulunduğu caddelerde AK Parti’nin “Artık Üniversite harcı ödemiyorum, onlar konuşur AK Parti Yapar” reklamın yer alması da dikkat çekti. Niğde caddelerinde CHP’li Şafak’ın bu reklamını gören vatandaşlar, Doğan Şafak’ın söz konusu afişle gündemi 3 yıl geriden takip ettiğini, iktidar hayali kuran bir partinin ülkedeki gelişmelerden ne kadar kopuk olduğunun ortaya çıktığını belirttiler.

OLUP BİTENDEN HABERSİZ

Konuyla ilgili gazetemize konuşan AK Parti Niğde Milletvekili adayı Erdoğan Özegen, CHP’nin milletin aklıyla dalga geçtiğini belirterek, “Milletten ne kadar kopuk olduklarını görüyoruz. Milletin vekâletine talip olanların, memlekette olup bitenlere haberdar olmayışı, acı ve vahimdir. Bu, milleti ne kadar temsil ettiklerinin somut bir göstergesidir” diye konuştu.

Yeni Akit

 
Bu haber toplam 1294 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri