Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CardFinans'tan harcama uyarı servisi

Finansbank, kredi kartı CardFinans ile Harcama Uyarı Servisi sayesinde müşterilerinin kredi kartı harcamalarını kontrol altında tutabileceğini duyurdu.
CardFinans'tan yapılan açıklamaya göre, kredi kartı harcamalarını kontrol altında tutmak isteyen CardFinans sahipleri, önceden belirledikleri aylık ekstre tutarını aştıklarında Harcama Uyarı Servisi sayesinde SMS ile uyarılarak, bilgilendiriliyor. Geçmiş dönemlerden gelen ve bir sonraki aya yansıyacak taksit tutarı da müşterinin belirlediği tutara dahil ediliyor.

Verilen bilgiye göre, CardFinans sahibinin istem dışı işsiz kalması durumunda ise "CardFinans İşsizlik Sigortası" devreye giriyor. Kredi kartı hesap ekstresi borç bakiyesi, sigorta teminat limitleri dahilinde karşılıksız olarak ödeniyor.

CardFinans'ın Finansbank müşterilerine her türlü kolaylığı sağlayacak özelliklerle donatıldığını belirten Finansbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Temel Güzeloğlu, "CardFinans'ın iki özelliğinin bu dönemde çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Global krizin tüm dünyayı etkisi altına aldığı bugünlerde müşterilerimizi dikkatli harcama yapmaya yönlendiriyor ve Harcama Uyarı Servisi ile ekstrelerini kontrol altında tutmalarını sağlıyoruz. İşsizlik Sigortası ile de işten çıkarılma korkusuna son
veriyoruz" dedi.
Kaynak:
Bu haber toplam 1496 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri