Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Vadi'deki yeni baron İnan Kıraç mı Rahmi Koç mu?

15.03.2014 15:58
ATV'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun 218. bölümünde ilginç sahneler yayınlandı. Bu haftaki bölümde yayınlanan 'Vahab Kuzuzade isimli Türkiye'nin tek gerçek baronu'nun kim olduğu sosyal medyada tartışılmaya devam ediyor.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 218. bölümünde yayınlanan sahneler, sosyal medyada ve çeşitli forumlarda tartışılmaya devam ederken, kafalarda en çok soru işareti uyandıran soruysa 'Vahab Kuzuzade gerçekte kim?' oldu.

Dizinin bu bölümünde tapınakçılar Türkiye'yi terk ederken, tapınakçıların sorumlusu Üstad isimli karakter baron olarak Vahab Kuzuzade'yi belirledi ve bütün zamanların baronu olarak gösterildi.

Hamdi isimli karakterin 'Türkiye'deki CIA ajanlarının ve lobilerin' Kuzuzade'den talimat alacağını söylemesi dikkat çekti.

Dizide Sion teşkilatı yetkilisi Raskon'a, CIA yetkilisi Mete'ye ve tapınakçıların  dünyası yetkilisi Sarp'a yenibarondan emir alacakları söylendi.

HAKKI BAFRALI YENİDEN DİZİDE!

Uzun süredir dizide rol almayan Hakkı Bafralı karakterinin bu bölümde yeni baron Vahab Kuzuzade'yle arasında geçen diyalogla yeniden diziye dahil olması dikkat çekti.

İşte Bafralı ve Kuzuzade'nin arasında geçen o diyalog:

Kuzuzade: Yeni yapboza başladım.

Bafralı: Bu sefer ki nedir efendim?

Kuzuzade: Konstantin, senin yapboz nasıl gidiyor Hakkı?

Bafralı: Taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor.

Kuzuzade: Güzel. Hakkı, Tataroğlu Holding'in başında İnci vardı değil mi?

Bafralı: Efendim İnci sizlere ömür.

Kuzuzade: Ya, şimdi kim var?

Bafralı: Tataroğlu'nun kayınpederi İbrahim.

Kuzuzade: Ona söyle olanları köpürtsün ve Muhterem beye olan borcunu da ödesin.

İNAN KIRAÇ MI RAHMİ KOÇ MU?

Yeni baronun yaşlı olması sosyal medyada iki ismi ön plana çıkardı. Forumlarda ve sosyal medyada Vahab Kuzuzade'nin İnan Kıraç ve ya Rahmi Koç olabileceği dile getirildi.

KOÇ'A GÖNDERME Mİ VAR?

Vahab Kuzuzade isminin tercih edilmesinin, Koç ailesinin Koçzadeler olarak anılmasından dolayı seçilmiş olabileceği de iddia edildi.

İşte forumlarda gerçekleşen tartışmaların bir bölümü:

Bu haber toplam 23168 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri