Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Vadi'den Neden Ayrıldı?

02.12.2013 00:27
Kurtlar Vadisi'ndeki Memati rolüyle büyük üne kavuşan ve şu an bir dizi ile sinema filminde rol alan Gürkan Uygun Kurtlar Vadisi'nden neden ayrıldığını anlattı.

İşte röportajdan çarpıcı bölümler:

Sizden hâlâ korkuyorlar mı?

Ufak tefekte olsa çekinen insanlar var. İlk zamanlardaki kadar değil. Çok tanınmıyor ve bilinmiyorsunuz. Oynadığınız karakter sert bir adam. Dolayısıyla insanlar sizi de öyle sanıyor.

Kişilik olarak bir rahatlama oldu mu?

 Normalde çok gergin ve sert bir adam değilimdir. Esnek ve toleranslı bir insanımdır. Aile babası olmak beraberinde korkular da getiriyor. Eskiden olmayan korkulara sahip oldum.

Sizi şehirli bir adam rolünde ne zaman izleyeceğiz?

 Ben de bekliyorum! Oldukça yoğun çalışıyoruz sette ve çatışma sahneleri çok fazla. Sabahın 05’i elimde kuru sıkı bir silah ve bir sürü adamın peşindeyim. Yeter artık, ne zaman bir yalıda oturup gemilerin geçişini izleyeceğim. Kısmetse Kaçak’ı bitirdikten sonra. Dizi iki sezon daha devam eder. Sanıyorum sonrasında ben de köşeme çekilip yalılardan kontrol edeceğim bütün gidişatı. (gülüyor)

Sizi ne ağlatır?

 Acı ve hüzün. Türkü çok severim. O da... Öğrencilik zamanımda türküye çok sardım. Taşradan gelmiştim. İzmit büyük şehirdir ama benim dönemimde daha yeni gelişiyordu. Oradan İstanbul’a geliyorsun ve büyük şehrin şatlarına kendini uydurmaya çalışıyorsun. Küçük şehre göre çok fazla yalan var. Kendinizi mutlu hissettirecek bir arkadaş ortamı yaratıyorsunuz. Orada da sarıldığınız en sağlam şey türkü oluyor. Daha sonra da başka bir heves haline geldi.

Kurtlar Vadisi ekibiyle arada kırgınlık olduğu söyleniyor...

 Hayır, öyle bir şey olmadı. İşin artık benim için yeterli olduğunu ve başka roller denemek istediğimi söyledim.

VATAN

Bu haber toplam 2208 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri