Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Anadolu'nun En Etkili 50 İş İnsanı

26.05.2011 08:53
Vakıfbank, Ekonomist Dergisi ve Turkcell'in "Anadolu'nun En Etkili 50 İş İnsanı"nı belirlemek üzere düzenlediği yarışma sonuçlandı. İlk 3'te yer alan isimler şunlar:

İş dünyasının en etkili dergilerinden Ekonomist ile Türk

bankacılık sektörünün güçlü kuruluşu Vakıfbank'ın Turkcell ile bir araya gelerek düzenlediği yarışmada, "Anadolu'da başarılı projelere imza atmış ve Anadolu'nun gücünü ortaya koymuş 50 başarılı iş insanı" ödüllendirildi.

Rahmi Koç Müzesi'nde gerçekleştirilen törende Gaziantep'ten Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Konukoğlu ve Kayseri'den Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak birinciliği paylaşırken, jüri, "Anadolu'da En Etkili 2. İş İnsanı" olarak Yırcalı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Rona Yırcalı'yı seçti. Yırcalı'nın ödülünü İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu verdi. Rona Yırcalı'nın ardından Eskişehir'den Sarar Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar da üçüncü sırada yer aldı.

Vakıfbank Genel Müdürü Süleyman Kalkan ile Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş'in ev sahipliği yaptığı törene, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun yanı sıra dereceye giren Türkiye'nin önde gelen iş adamları, gazetelerin ekonomi müdürleri, köşe yazarları ve çok sayıda davetli katıldı.

İHA

Bu haber toplam 1588 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri