Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BDP'li vekil: Öcalan'ın yoldaşıyız!

16.05.2012 17:57
Van'da bir doktora yönelik uyguladığı şiddetle hafızalara kazınan BDP milletvekili Özdal Üçer şimdi ise Öcalan'ın yoldaşı olduğunu söyleyip dağdaki teröristleri savundu.
Van Belediyesi’nin bir otelde düzenlediği 2012 yılı projeleri toplantısında konuşan BDP Van Milletvekili Özdal Üçer, terör örgütü PKK’yı ve teröristbaşı Öcalan'ı savundu.
 
“Esaret halinde bulunan Abdullah Öcalan’ın yoldaşlarıyız” diyen Üçer, “Dağda özgürlük mücadelesi veren gerillaların yoldaşlarıyız. Hem direneceğiz, hem yol yapacağız, hem kanalizasyon yapacağız, hem de o onurlu küçük ellerin sahibi, büyük yürekli çocuklarımızla birlikte taş atacağız.” dedi.
 
Uludere’de 34 kaçakçının öldürülmesine Başbakan Erdoğan’ın talimat verdiğini iddia eden Üçer, “Umuyorum yakın bir gelecekte insanlık suçu işlediği için mahkemelerde yargılanır ve cezasını görür” diye konuştu.
Bu haber toplam 2614 defa okunmuştur
Ar Damarı Çatlamış Bunların
Sezai yılmaz
bir atasözü var it ürür kervan yürür,bunların utanma duygusu merhamet duygusu insanlık duygusu kalmamış,hala tetikçilik yapıyor 30 bin kişinin katiline yalakalık yapıyor, siz hangi çağda yaşıyorsunuz. şunu unutmayın ki su desdisi su yolunda kırılır.Hemde iyi kırılır er yada geç
18 Mayıs 2012 Cuma 08:52
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri