Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Van Persie: Bilseydim Türkiye'ye gelmezdim

22.09.2015 11:49
Bursaspor maçında Victor Pereira ile kavga eden Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Van Persie 'Yedek kalmak isteseydim Manchester United'da kalırdım. Buraya gelmezdim.' dedi.

Fenerbahçe, Bursaspor'u 2-1 mağlup ederken, geceye Robin van Persie'nin Vitor Pereira'ya koyduğu tavır damgasını vurdu.

"BURAYA YEDEK KALMAYA GELMEDİM" DEMİŞTİ

Vitor Pereira'nın kendisini yedek bırakmasından mutlu olmayan Robin van Persie, maçtan sonra mutlu olmadığını itiraf etti. Fenerbahçe'deki bu krize el koyan ve Hollandalı yıldızla bir görüşme gerçekleştiren sportif direktör Terraneo, Robin van Persie'den beklemediği bir yanıt aldı. Robin van Persie'nin Terraneo ile yaptığı görüşmede, ''Ben buraya yedek kalmaya gelmedim." ifadelerini kullanmıştı.

YEDEK KALMAK İSTESEYDİM BURAYA GELMEZDİM

Hollandalı yıldız, "Yedek kalmak isteseydim Manchester United'da kalırdım. Buraya gelmezdim. Benim oynamam lazım. Size bunu buraya gelirken de söyledim. Buraya para için değil, oynamak için geldim. Tam ritmimi bulacakken yedek kalıyorum. En iyi antreman maçtır'.' diyerek isyanını dile getirdiği öğrenildi.

AZİZ YILDIRIM EL KOYDU

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım ise geçen sezonların aksine bu sezon bugüne kadar ne Vitor Pereira ne de herhangi bir oyuncu ile bir araya gelmedi. Bu konuya özel olarak dikkat eden Başkan, Robin van Persie'nin Vitor Pereira'ya gösterdiği tepki üzerine bu prensip kararını bozma kararı aldı. Başkan'ın, takımla ilgili tüm sıkıntılarını paylaştığı sportif direktör Giuliano Terraneo'ya, Pereira ve van Persie ile bir araya gelmek istediğini söyledi. Başkan'ın, Pereira ve van Persie dışında Terraneo'nun da bir araya geleceği toplantının salı veya çarşamba günü olacağı bildirildi.

Bu haber toplam 2108 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri