Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Veysel Sarı'dan bomba itiraf

19.11.2012 01:00
Eskişehirsporlu Veysel Sarı,Fenerbahçe maçında Caner Erkin'in kırmızı kart gördüğü pozisyonla ilgili konuştu. Veysel, hakem Fırat Aydınus'un raporuna yazdığı kelimeyi Caner'in değil kendisinin söylediğini açıkladı.

Hakem Fırat Aydınus'un Fenerbahçeli Caner Erkin'e gösterdiği kırmızı kart konuşulmaya devam ediyor. Fenerbahçe'den büyük tepki alan Aydınus'un "Caner'i 'lan' dediği için attım" şeklinde rapor yazdığının ortaya çıkmasının ardından, pozisyonun kahramanlarından Veysel Sarı da telefon aracılığıyla NTV Spor muhabiri Aykut Yıldırım'ın sorularını yanıtladı.

Veysel'in açıklamaları Fenerbahçe cephesinden yükselen tepki daha da artıracak cinsten. Zira Eskişehirsporlu futbolcu "Caner o pozisyonda kambura yattığı için hakeme 'hangisini vereceksin lan' şeklinde serzenişte bulundum. Faulu vermeyince dönüp görev yerime gittim. Bir anda Caner'in kırmızı kart gördüğünü farkettim, fakat sebebini anlamadım. Kimse de gelip bana sebebini söylemedi. Sonra Fırat Aydınus'un raporunda 'lan' yazdığını duyunca bu açıklamayı yapma gereği hissettim" ifadelerini kullandı.

Veysel Sarı pozisyonda kesinlikle küfür etmediğini, ulaşmak istediği Caner'in kendisiyle konuşmak istemediğini de sözlerine ekledi. 

Bu haber toplam 3032 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri