Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Havacı Subayların şok ses kaydı

23.03.2012 20:40
Video paylaşım sitesi dailymotion.com'da subay oldukları iddia edilen 3 kişinin şok ses kaydı yayınlandı. Havacı oldukları belirtilen kişilerin konuşmaları gündeme bomba gibi düşecek...

dailymotion.com sitesinde ilginç bir ses kaydı yayınlandı.

Fenertepe'de görevli Hv. Sav.Ütğm. Selman Ongun, Hv.P.Ütğm.Törehan Büyüksoy, Hv.Sav.Ütğm. Rasim Tosun olduğu iddia edilen subaylar arasındaki konuşma gündeme bomba gibi düşecek.

AKP'ye hakaretlerin yer aldığı ses kaydında havacı subaylar oldukları iddia edilen kişiler, bugünkü icraatların AK parti savcılarının işi olduğundan, AK partinin kadrolaşma kanunundan, AK partinin kadrolaşmasının diğer partilerin kadrolaşmasıyla aynı kefeye konulmaması gerektiğinden, kendi hukuklarının Mozambik kadar dahi olmadığından,ülke elden giderse gitsin umurlarında olmadığından, müdahale edilmesi gerektiğinden, hem partiye üye olamamanın hemde oy kullanmanın saçmalığından, müdahale etmenin hakları olduğundan, bireysel değil kurumsal müdahale edilmesi gerektiğinden, genel kurmay başkanı ve kuvvet komutanlarının ülke durumunun kötüye gittiğini hissettikleri anda müdahalenin hafifletici bir sebep olduğundan, bu milletin artık asker masaya el vursun, müdahale etsin gibi bir düşüncesinin olduğundan bahsediyorlar.

İşte dailymotion.com'da yayınlanan şok ses kaydı;

Kaynak: dailymotion.com

Ses kaydı linki: http://www.dailymotion.com/video/xpmjyv_darbeflm

 

Bu haber toplam 67336 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri