Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Vira Bismillah Dediler

06.06.2015 09:25

Vira Bismillah Diye Başlamıştık seçim Startına Reis'in teknesinde. O kadar çok yol kat edildi ki. Girilmedik ev sorulmadık sorun sıkılmadık el bırakmadılar. 

RAbbimden güç alarak çıkılan bu yolda artık son bir gün içindeyiz. Yağmurdu sıcaktı soğuktu hava ama bir oakdar da sarılmalar tokalaşmalar sıcacık sımcacıktı. Halkla olmak milletle olmak ayrı bir duygu idi. Bitmedi zaten bu sevgi ve bitmeyecek.  7 Haziran Seçimlerine kaldı bir gün. Hadi Bismillah diyelim yine dualar edelim bu avatan bizlere çocuklarımıza emanet. Haydi beraber kol kola omuz omuza meclise yürüyelim sarmaş dolaş. 

Bugüne kadar neler yaptık fotograflar anlatıyor zaten... Son gunden karelerde de göruluyor ki yorulmak yok hala devam enerjiye sevdaya milletle kucaklaşmaya daha bir varız biz. Hayırlısyla secım ıcın starf verılecek yarın vatan için millet için varım diyelim huzurla kardeşlikle bu seçimde Türkiye taraihinde tertemiz kalsın. 

 

 

 

Cumhurbaşkanımızın Adana'ya teşrifleri

 

Milletle berbaeriz

 

Biraz da moral molası (Vekil Adayımız Sn. Av. Berzan Toprak ve Kardeşi Sanatçı Ferman Toprak)

 

 

Seçim öncesi yine beraberiz

 

Kültürel Miraslarımız konulu Yüreğir Belediye Başkanı Sn. Mahmut Çelikcan'ın koordiantörlüğünde Adana Yüreğir Kültür Merkezindeki Sergi ve Defile

 

 

Yine milletleyiz Sevgi ile kucaklıyorlar

 

 

 

 

 

 

Vekil AdayımızSayın Fatma Gül Demet Sarı ile 

 

Meclis Üyemiz Sn. Necim Tantik'le milletin içinde karşılaşmak güzeldi

 

 

 

 

 

 

Biz böyleyiz işte sevgimiz içten

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2416 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri