Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Vodafone parlak fikirleri ödüllendirecek

02.04.2011 17:55
Vodafone, HTC işbirliği ile inovatif fikirlerine ve Android uygulama geliştirme yeteneklerine güvenenlere yönelik bir yarışma düzenlediğini duyurdu.

Vodafone'dan yapılan açıklamada, bu sene ilki yapılacak olan Vodafone Fikir Yıldızları Yarışması'nda en parlak fikirler ve en iyi uygulamaların ödüllendirileceği belirtilerek, Parlak Fikir ve Android Uygulaması kategorilerinde düzenlenecek yarışmada dereceye giren gençlerin Londra'da yapılacak olan appsworld 2011 Europe'a katılarak kendilerini geliştirme ve dünyaya açılma fırsatı yakalayacakları kaydedildi.

Vodafone'un, Fikir Yıldızları yarışmasına katılan en iyi Android uygulamalarının Android Market'te sunulması için katılımcılara HTC ile birlikte destek olmayı ve uygulamalarını sunan katılımcıların oluşacak gelirden pay almalarını hedeflediği vurgulanan açıklamada, detaylı bilgi ve başvuru fırsatının www.fikiryildizlari.com adresinde bulunduğu bildirildi.

Yarışmanın Parlak Fikir kategorisinde başvurular 26 Nisana, HTC'nin desteğiyle düzenlenen Android Uygulama kategorisindeyse 11 Mayısa kadar yapılabilecek. Başvurular iki aşamada Vodafone, HTC, iş ortaklarının olduğu jüri tarafından değerlendirilerek finalistler belirlenecek.

Bu haber toplam 2176 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri