Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Volkan'dan çok acı itiraf!

22 Şubat 2009 / 09:37
Fenerbahçe'yi dün akşam farklı yenilgiden kurtaran kaleci Volkan takımıyla ilgili çarpıcı bir itiraf yaptı. "Elimizden geleni yapıyoruz ama" dedi...

Gençlerbirliği karşısında sayısız kurtarış yaparak Fenerbahçeyi farklı yenilgiden kurtaran kaleci Volkan Demirel maç sonrası çarpıcı açıklamalar yaptı. “Düzelmek için elimizden geleni yapıyoruz, ama olmuyor. Takım olarak kötü oynuyoruz” dedi

KÖTÜ OYNUYORUZ

Milli kaleci, “Biz her maça kazanmak için çıkıyoruz. İçeride konuşuyoruz daha iyi oynayabilmek için. Fakat bazen sahaya çıkınca konuşulanlar olmuyor. Fenerbahçe şampiyonluğa oynuyorsa eline geçen fırsatları değerlendirmek zorunda. Fakat takım olarak çok kötü oynuyoruz. Hepimiz bunun farkındayız. Düzeltmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ama olmuyor. Yine de matematiksel olarak şansımız sürdüğü sürece her şey bitmiş sayılmaz” diye konuştu.

AVANTAJI KAÇIRDIK

Volkan performansıyla ilgili olarak da “Üzerime düşeni en iyi şekilde yapmakla yükümlüyüm. Fakat galip gelemediğimiz sürece benim kurtarışlarımın hiçbir önemi kalmıyor. Arkadaşlarım da çok çabalıyor. İnanın en büyük sıkıntıyı bizler yaşıyoruz. Kimse bizlerin üzülmediğini düşünmesin” ifadelerini kullandı.

Ligde güçlü-güçsüz kavramı kalmadığına dikkat çeken tecrübeli file bekçisi, “Hele ki 3 puanlı sistemde her şey olabiliyor. Bugün kazansaydık çok büyük avantaj sağlayacaktık. Bu köprünün altından çok sular akacaktır. Bu avantajlar bize çok gelecektir. Kimse merak etmesin, umutsuzluğa kapılmasın” dedi.

Kaynak:
Bu haber toplam 904 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri