Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yalçın Akdoğan: Müseyleme-i Kezzap'ları aratmıyorlar

08.01.2014 13:37
Yalçın Akdoğan, Yeni Şafak'taki Yasin Doğan mahlaslı yazısında karalama kampanyasını yazdı.

Başbakan Erdoğan'ın Başdanışmanı Yalçın Akdoğan, Paralel Yapılanma için çok sert bir yazı kaleme aldı. Yalan, iftira ve karalamanın, internet üzerinden yapılan dezenformasyonların insanın kanını donduracak düzeyde olduğunu ifade eden Akdoğan "takiyeciliğin açtığı kapıdan girenler her türlü değeri ayaklar altına alan bir kişilik katliamına soyunuyorlar" dedi.

İşte Akdoğan'ın o yazısı

"Kardeşlik ve dostluk çağrılarıma karşı sırtında yumurta küfesi olmayan bazı tipler sosyal medya üzerinden karalama kampanyası başlatmışlardı.

Özellikle Başbakan'ın ekibinde bulunan danışmanlara karşı başlatılan sistematik saldırı, hiçbir kutsal tanımadan çok seviyesiz bir şekilde sürüyor.

Bugün maalesef yalanın simgesi haline gelen Müseyleme-i Kezzap'ları aratmayan şekilde yalan ve iftiraya sarılan, insanların kişilikleriyle, onurlarıyla, itibarlarıyla oynayan insanlar var.

Ve bunlar kişisel hastalık olarak değil, organize ekip faaliyeti olarak buna başvuruyorlar. Öyle yalanlar söyleniyor, öyle şehir efsaneleri uyduruluyor, öyle karalamalar yapılıyor ki, insanlık tarihinde bu kadarı görülmemiştir."

ENSONHABER

Bu haber toplam 1678 defa okunmuştur
danisman
cemal
senin her tarafin danisman olsa ne olur.sen demedinmi askere kumpas kuruldu diye artik akp,nin turbani hirsiz ugursuz ve serefsizdir.caldikca caldilar.bu turban!ne din bildi ne iman.caldikca halka vergi olarak yansittiniz.sizler ve yuzde elli. hirsizdir.hirsizlik turban,iniza oyle bir islemiski. doymak nedir bilmiyorsunuz.
08 Ocak 2014 Çarşamba 17:03
Beğendim (0)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri