Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yalçın Akdoğan'dan bomba Kılıçdaroğlu iddiası!

06.03.2014 14:41
Başbakan Erdoğan’ın danışmanı ve AK Parti milletvekili Yalçın Akdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun siyasi hayatının seçimlerden sonra biteceğini savundu.

Başbakan Erdoğan'ın siyasi baş danışmanı Yalçın Akdoğan, 30 Mart seçim çalışmaları için Ankara'nın Polatlı ilçesinde düzenlenen 'Hizmet Buluşmaları- 3' toplantısına katıldı.

Yalçın Akdoğan Akdoğan, o toplantıda 17 Aralık'ta yapılan operasyona değinerek şunları söyledi:

'MONTAJ KASETLERLE YAYGARA YAPIYORLAR'

"Montaj kasetlerle 'hırsız var' diye bağırıp, yaygara yapıyorlar. Yaygarayla bir şey kaçırmaya çalışıyorlar. Asıl hırsızlık hayat çalmaktır. Siz yüzlerce insanı onlarca yıl her hangi bir hüküm vermeden cezaevlerine dolduruyorsanız, onların hayatını çalıyorsunuz demektir. En büyük hırsızlık budur. İnsanları karalama kampanyalarıyla itibarsızlaştırmaya çalışıyorsanız, onların onurunu çalıyorsunuz demektir. Seçilmiş iktidara operasyon yapmaya kalkıyorsanız, milletin iradesine hırsızlık yapıyorsunuz demektir. Bugünkü mücadele budur.

KILIÇDAROĞLU’NUN SEÇİMDEN SONRA SİYASİ HAYATI BİTECEK

Akdoğan Türkiye’nin ciddi bir muhalefet sorunu olduğunu da dile getirerek CHP ve Kılıçdaroğlu’nu hedef olan sözle söyledi.
Akdoğan, şöyle konuştu:

"Çok şükür Türkiye'de muhalefet sorunu var, iktidar sorunu yok. Biz kendi kendimize yarışıyoruz. CHP Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, 2 adaya bel bağladı. 1 tanesi CHP'nin genel başkanı olmak istiyor, bir tanesi MHP'nin genel başkanı olmak isteyen iki kişiyi getirdi, iki büyükşehirden aday yaptı. Onlar kazanırsa da siyasi hayatı bitecek, kaybetse de bitecek. Yani her halükarda kaybetmek üzerine çıkmaz bir sokağa girmiş durumda ve 30 Mart'ta kaybedeceklerini gördükleri için daha fazla hırçınlaşmaya başladılar."rotahaber

Bu haber toplam 1166 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri