Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yalçın Akdoğan'dan seçim çıkışı!

24.08.2015 00:25
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, yenilen seçimlerle Türkiye'nin 2023 hedefine yürüyeceğini söyledi.
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Türkiye'nin güven ve istikrarın güçlü olabilmesi için AK Parti'nin güçlü bir şekilde iktidarını devam ettirmesi gerektiğini söyledi.
 
Eşi Aslıhan ve kızı Hatice Kübra ile Bilecik'in Pazaryeri ilçesine bağlı Dereköy'de yaşayan annesi Fatma ve Reşit Akdoğan'ı ziyaret eden Akdoğan, burada akrabalarıyla bir süre görüştü.
 
Akdoğan, ziyaret çıkışında, İlçe Kaymakamı İbrahim Özdel, Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, AK Parti ilçe Başkanı Mehmet Üstün ve köylülerle sohbet etti.
 
Daha sonra açıklama yapan Akdoğan, Dereköy'de akrabaları ve dostlarıyla bir araya geldiğini ifade etti.
 
Türkiye'nin sıkıntılı bir süreç yaşadığını dile getiren Akdoğan, şunları kaydetti:
 
"Bir taraftan terörle etkin bir şekilde mücadele ediyor, diğer taraftan Türkiye bir seçime gidiyor. Bu süreçten Türkiye'nin güçlenerek çıkması lazım. Gördük ki bu son yaşananlarla Türkiye'de güven ve istikrarın güçlü olabilmesi, AK Parti'nin güçlü bir şekilde iktidarını devam ettirmesinden geçiyor. Birçok konu, AK Parti'nin varlığına ve güçlü olmasına endekslenmiş görünüyor. Bizde bunun bilincinde olarak sorumlu bir şekilde inşallah seçim sürecinde başarılı olarak, büyük Türkiye yolunda 2023 hedefine doğru yürüyeceğiz."
 
Bu haber toplam 1530 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri