Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yalçın Küçük Hıfzı Paşa’yı Azarlamış !

13.10.2011 17:04
Odatv iddianamesinin ek delil klasörlerinde tutuklu sanık Yalçın Küçük’e ait şok görüşmeler de yer aldı.

Küçük, Genelkurmay Adli Müşaviri Hıfzı Çubuklu’ya attığı fırçadan, 1. Ordu eski Komutanı Orgeneral Hasan Iğsız’ı tutuklu değil diyerek CHP’den vekil yapmak istediğine kadar birçok ayrıntıyı anlatıyor.

Odatv İddianamesi’nin ek delil klasörlerinden çarpıcı detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Küçük, İnternet Andıcı Davası’nın tutuklu sanığı Genelkurmay Adli Müşaviri Tümgeneral Hıfzı Çubuklu’ya ”Ne biçim adamlarsınız. On adam veriyorsunuz, karpuz mu veriyorsunuz” diye fırça attığını söylüyor. Bir diğer görüşmede de, İnternet Andıcı Davası kapsamında tutuklanan 1. Ordu eski Komutanı emekli Orgeneral Hasan Iğsız’ı da CHP’den vekil yapmak istediğini şöyle anlatıyor: “Hasan Iğsız CHP’den aday olmalıdır. O tutuklu değildir.”

Küçük, Çubuklu Paşa’yı Azarlamış

Odatv İddianamesi’nin 4 nolu klasöründe Yalçın Küçük’ün tutuklu sanık Soner Yalçın’la yaptığı görüşmede Tümgeneral Hıfzı Çubuklu’yu nasıl azarladığı yer alıyor:

KÜÇÜK: Bu Pazar bazı şeyler söyledim. Hıfzı Paşa’ya çok ağır laflar söyledim. Ne biçim adamsınız dedim.

YALÇIN: Hı hı

KÜÇÜK: Yani on adam veriyorsunuz. Yani karpuz mu veriyorsunuz ya, ama orduyu çok yüksek tutuyorum. Yani orduya çık kıymadan yapıyorum.

YALÇIN: Evet hocam

KÜÇÜK: Yani kötülemiyorum ama yaptığınız yanlış

YALÇIN: Hayır hayır kötülemiyorsunuz.

Bugün 

Bu haber toplam 1886 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri