Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yanlış yola giren Aydıntaşbaş kendisini böyle rezil etti!

26.05.2015 11:46
Milliyet gazetesi yazarı Aslı Aydıntaşbaş, seçim izlenimi için gittiği Şanlıurfa’dan Bozova’ya giderken yanlış yoldan girip hızını alamayınca Ortadoğu’dan çıktı.

Milliyet gazetesi yazarı Aslı Aydıntaşbaş, seçim izlenimleri için Şanlıurfa’ya gitti.

YANLIŞ YOLDAN GİRDİ ORTADOĞU’DAN ÇIKTI

Aydıntaşbaş, Şanlıurfa’dan Bozova ilçesine giderken duble yolu kullanmak yerine eski yoldan gitti ve bozuk yola isyan etti. Sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yolun fotoğrafını paylaşan Aydıntaşbaş, “OrtaDoğu'da bu kadar büyük hırsları olan 1devletin asfaltla imtihanda tamamen çuvallaması. Urfa, Bozova. Asfalt yeni!” şeklinde paylaşımda bulundu.

KULLANICILAR UYARDI

Oysa ne yol yeniydi ne de asfalt. Bir Twitter kullanıcısı Aydıntaşbaş’ı uyararak gittiği yolun artık tercih edilmeyen eski yol olduğunu ve artık yer yer üç şeritli duble yolun kullanıldığını yazdı.

SUÇU TABELAYA ATTI

Aydıntaşbaş, kullanıcıya teşekkür edip oradan döndüklerini ve duble yolu kullandıklarını ifade etti. Bozuk yoldan hükümetin Ortadoğu politikasına kadar giden Aydıntaşbaş ilk yazdıkları için geri adım atmayarak tabelayı suçlu ilan etti. Aydıntaşbaş, kullandığı yeni duble yolun ne fotoğrafını paylaştı ne de teşekkür etti.

YAZISINDA DA HDP’Yİ ÖNE ÇIKARDI

Aydıntaşbaş, Pazartesi günü Milliyet’te yayınlanan Şanlıurfa seçim izlenimlerinde ise şunları yazdı:

“Urfa bu genel seçimde çok kritik bir konumda; yarış AK Parti ile HDP arasında... Urfa ve civarında hâlâ Ak Parti’nin ağırlığı olsa da, HDP’nin oyları yukarı, Ak Parti’ninkinde aşağı trend var. Arkadan HDP’nin deparı başlamış...”

 

Aydıntaşbaş'ın fotoğrafını paylaşmadığı Şanlıurfa-Bozova yolundan bir kare

Haber 10

Bu haber toplam 1960 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri