Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Savcı Atatürk'ün ifadesini almış!

19.03.2012 18:19
Yenişafak gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, Trabzon Milletvekili Ali Şükrü'nün öldürülmesi olayıyla ilgili olarak o dönem Cumhurbaşkanı olan Atatürk'ün ifadesinin alındığını belirtti.
Yenişafak gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, bugünkü yazısında, Trabzon Milletvekili Ali Şükrü'nün öldürülmesi olayıyla ilgili olarak o dönem Cumhurbaşkanı olan Atatürk'ün ifadesinin alındığını belirtti.
 
Selvi yazısıonda "Trabzon Milletvekili Ali Şükrü'nün öldürülmesinde, Atatürk'ün parmağının olduğu iddialarının gündeme geldiğini belirtiyor ve "İstinaf Mahkemesi Savcısı Ankaralı İbrahim bey ile Ankara Polis Müdürü Çerkez Neşet bey Köşk'e giderek bu konuda Gazi'nin de ifadesini almışlardı" diye aktarıyor." ifadesine yer verdi.
 
İşte Selvi'nin yazısının o bölümü...
 
Kılıç Ali, Atatürk'ün İstiklal Mahkemeleri'nin başına atayacak kadar kendisine yakın bulduğu bir isim.
 
Trabzon Milletvekili Ali Şükrü'nün öldürülmesinde, Atatürk'ün parmağının olduğu iddialarının gündeme geldiğini belirtiyor ve "İstinaf Mahkemesi Savcısı Ankaralı İbrahim bey ile Ankara Polis Müdürü Çerkez Neşet bey Köşk'e giderek bu konuda Gazi'nin de ifadesini almışlardı" diye aktarıyor.
 
Gazi dediği Cumhurbaşkanı Atatürk.
 
Ali Şükrü cinayetinden dolayı Atatürk'ün bile ifadesi alınmış.
 
Biz ise emekli bir valiyi yargılayamıyoruz.
 
Atatürk'ten ötesi var mı?
Bu haber toplam 5600 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri