Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yeşil yaşıyor ve itirafçı olmak istiyor!

07.09.2011 02:57
Yeşil kod adlı Mahmut Yıldırım ile ilgili şok iddia çok konuşulacak...

JİTEM'in PKK'nın ve bunların Ergenekon'la olan bağlantılarının masaya yatırıldığı programda Yeşil kod adlı Mahmut Yıldırım ile ilgili iddia damga vurdu.

Beyaz TV'de Latif Şimşek ve Nagehan Alçı'nın birlikte sunduğu programa 90'larda bölgede JİTEM haber elemanı olarak çalışan Bedran Akdağ ve Emekli Astsubay Hüseyin Oğuz konuk oldu.

Emekli Astsubay Hüseyin Oğuz 'Yeşil'in yaşadığı' iddiasını yeniden dile getirdi. Ve 2009 senesinde Ergenekon soruşturması başladığı sırada kendisini Yeşil'in aradığını şöyle aktardı 'Ergenekon ve gizli sanıklarla görüştüğünü ve bunun ileriki süreçte çok faydalı olacağını söyledi. Tabi ben o saatte beni neden biri arasın. Ama kesin Yeşil'di. Sesinden tanıdım. Yeşil sıkıştı. Eski beraber olduğu insanlar tümüyle emekli oldu. Kaçacak, göçecek yeri kalmadı.'

Bu telefon konuşmasının ardından kendisini arayanın Yeşil olduğunu teyit ettiğini belirten Oğuz, Yeşil'in oğlunun da kendisini arayıp babasının itirafçı olmak istediğini yaptıklarından dolayı pişman olduğunu söylediğini belirtti.

Nagehan Alçı bunun üzerine Yeşil'in Ergenekon itirafçısı olmasıyla Türkiye'deki karanlık noktaların aydınlanacağı yorumunda bulunarak Oğuz'a 'Yeşil'in itirafçı olmasıyla kimler çok korkar?' diye sordu.

İşte o anlar...


Yeşil Ergenekon'da itirafçı olmak istiyor! Rotahaber

ROTAHABER 

Bu haber toplam 17078 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri