Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Çok iyi bir yerden duydum'

29.02.2012 12:00
Quaresma’nın, Demirören’in ayrılmasıyla maddi konularda daha büyük sıkıntılarla karşılaşacaklarını düşünerek üzülen yabancılara “Dayanın Serdal Adalı başkan oluyor. " dediği ortaya çıktı!

Gün geçmiyor ki Beşiktaş 'ta ilginç olaylar yaşanmasın... Başkanlık konusunda her kafadan ayrı ses çıkarken, takım içinden, Kartal 'ın Portekizli yıldızı Quaresma 'dan gelen bir iddia hayretler uyandırdı. Her davranışı olay olan Quaresma, Galatasaray derbisi öncesi Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri 'nde yine bomba gibi bir iddia ortaya attı.

Daha önce de ilginç söylemlerde bulunan Portekizli yıldızın, Yıldırım Demirören 'in ayrılmasından sonra maddi yönden endişeye kapılan yabancılara “Dert etmeyin, Serdar Adalı geliyor” dediği öğrenildi.

Quaresma 'nın futbol şube sorumlusu olduğu dönemde oyuncularla arası çok iyi olan ve cebinden birçok kez para veren Serdal Adalı 'nın başkan olacağını söyleyip “Çok iyi bir yerden duydum, Serdal Adalı göreve geliyor. Dayanın, o geldiği zaman sorun kalmayacak. Daha önce bize çok yardımcı oldu. O geldiğinde hiçbir sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum” dediği öğrenildi.

Q7 'nin sözlerine devam edip “Serdal Adalı 'ya maddi yönden çok önemli destek sağlayanlar da olacak” dediği ileri sürüldü. Portekizli yıldızın bu sözlerinin yerli futbolcuların da kulağına gittiği ve “Bunları nereden duydun. Serdal Bey seni mi aradı?” şeklindeki sorulara ise cevap vermekten kaçındığı öğrenildi. Adalı, futbol şubesinde görev yaparken Cengiz Zülfikaroğlu ile takım içindeki sorunların çözümü için büyük fedekarlıklar yapmış, futbolcuların büyük sevgisini kazanmıştı.

Bu haber toplam 2886 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri