Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yıldırım'a Şenes Erzik sorusu

17.02.2012 10:30
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, mahkeme salonundaki basın mensuplarına ilginç bir soru sordu.

Futbolda şike iddiaları üzerine aralarında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu 23'ü tutuklu 93 sanık açılan davanın 3. duruşmasında iddianamenin 323. sayfasına kadar okunması tamamlandı. Duruşmaya yemek arası verildi. Bu sırada basın mensuplarının bulunduğu bölüme doğru gelen Aziz Yıldırım burada bir sandalyeye oturarak habercilerle sohbet etti.

AZİZ YILDIRIM’A ŞENES ERZİK SORUSU

Yıldırım "İddianameyi dinlediniz mi ne anladınız? Sürekli talimat verdiğimi söylüyorlardı. Tapelerde bir tane bile talimatıma rastladınız mı? Bir konuşmama rastladınız mı?" dedi. Bir basın mensubunun "Sağlığınız nasıl başkanım" sorusuna ise Yıldırım, "sağ kolum biraz sıkıntılı problem var" diye yanıt verdi.  "Şenez Erzik başkan oluyormuş. Haberiniz var mı?" sorusunu Yıldırım hiçbir şey söylemeden kahkahalarla cevap verdi.

O sırada basın mensuplarının yanına gelen tutuklu sanık Abdullah Başak, "Benim için menajer yazmışlar gazetelerde. Hangi futbolcunun menajeriyim" dedi. Aranın ardından iddianamenin kaldığı yerden okunmasına devam edilecek.

Bu haber toplam 1814 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri