Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yıldırım Kocaman'ın istifasını istedi!

14.11.2012 13:17
Fenerbahçe camiasında istifa şoku yaşanıyor. Antalyaspor mağlubiyeti sonrası Aykut Kocaman'ın istifasını isteyen Yıldırım'ın hiç beklemediği bir manzarayla karşı karşıya kaldığı iddia edildi.
Radyospor'dan Aydın Cingöz'ün haberi gündeme bomba gibi düştü. 3-1 kaybedilen MP Antalyaspor maçı sonrası Aykut Kocaman'ın istifasını isteyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile buna karşı çıkan Aziz Yıldırım'ın kardeşi ve Asbaşkan Ali Yıldırım ters düştüler.
 
"Ben görevde olduğum sürece Aykut Koaman takımın başında olacak" diyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 3-1 kaybedilen MP Antalyaspor maçı sonrası Kocaman'ın istifasını istediği ve Ali Yıldırım'ın buna karşı çıktığı için kavga ettikleri iddia edildi.
 
KOCAMAN "ETMEM" DEDİ
 
Yaşandığı iddia edilen ve Radyospor'a ulaşan bilgilere göre Fenerbahçe'de deprem etkisi yaratan olay şöyle gelişti;
 
Fenerbahçe'nin 3-1 kaybettiği ve taraftarın Aykut Kocaman'ı istifaya davet ettiği maça çok sinirlenen Aziz Yıldırım, karşılaşmadan sonra Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın istifasını istedi.
 
Bu istek üzerine Aykut Kocaman, "Ben Kasımpaşa maçında istifa ettim ama kabul etmediniz" diyerek Yıldırım'ın bu talebini geri çevirdi. Kulüp başkanının bu talebine karşı çıkan Ali Yıldırım, Aziz Yıldırım ile tartışarak ters düştü.
 
Ali Yıldırım'ın, "Böyle bir dönemde Aykut Kocaman'ın istifasını istemen doğru değil" diyerek Aziz Yıldırım'a karşı çıktığı ve o maçtan sonra ikilinin arasında soğuk rüzgarlar estiği ifade edildi. 
Bu haber toplam 3058 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri