Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yıldırım'dan CHP'ye: Asıl mağdur şehitlerimiz gazilerimiz

11.10.2016 15:08
Asıl FETÖ mağdurlarının şehitlerimizin aileleri ve gaziler olduğunu söyleyen Başbakan Yıldırım, CHP'yi uyardı.

Partisinin grup toplantısında konuşan Başbakan Binali Yıldırım, ana muhalafet partisi CHP'ye FETÖ ile mücadelede asıl mağdurların şehitlerin aileleri ve gazilerin olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

15 TEMMUZ'UN ASIL MAĞDURU ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİ, GAZİLERİMİZDİR

"Anamuhalefet partisi özellikle dikkatli olmalı. Ana muhalefet partisi sabah akşam mağduriyet üzerinden kafa karıştırıyor. 15 Temmuz'un asıl mağduru şehitlerimiz, gazilerimizdir. Ülkenin içinde bulunduğu tehlikeyi es geçiyorlar. Bütün bunları bir kenara bırakıp yüzde 1'i bulmayan tasfiye edenleri dilinize dolarsanız bu bilerek ya da bilmeyerek FETÖ'ye destektir.

MAĞDUR EDEBİYATIYLA TERÖRLE MÜCADELENİN YIPRATILMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ

CHP 17-25 Aralık'tan sonra zaten FETÖ'ye destek vererek büyük bir hata yapmıştır. Biz mağdur edebiyatıyla terörle mücadelenin yıpratılmasına asla izin vermeyeceğiz.

Yıldırım'dan CHP'ye: Asıl mağdur şehitlerimiz gazilerimiz VİDEO

İZMİR'DE ABİLER ABLALAR CHP'YLE KOLKOLA KAMPANYA YAPTILAR, BİZZAT BEN ŞAHİDİM

17 Aralık sonrası seçimler vardı. Ben İzmir'de kampanyadaydım. O kampanyada, abiler ablalar CHP'yle kolkola kampanya yaptılar. Buna bizzat şahidim.

CHP'NİN FETÖ KONUSUNDA FATURASI ŞİŞKİNDİR

FETÖ konusunda ana muhalefet partisinin faturası çok şişkindir. Bu söylemler, bu tutum bilerek ya da bilmeyerek FETÖ'ye destektir. Mağdur edebiyatı yapacağına 'Yenikapı Ruhu'na sahip çıkmalı. Zaman mağdur edebiyatı yapma zamanı değil, ülkenin geleceğini inşa etme, hesap sorma zamanıdır"

Yıldırım'dan CHP'ye: Asıl mağdur şehitlerimiz gazilerimiz

Bu haber toplam 1090 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri