Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yılların psikiyatristi Devlet Bahçeli'yi anlayamadı

03.07.2015 11:51
CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu, kendisinin Psikiyatri uzmanı olduğu halde Bahçeli'yi anlayamadığını söyledi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu, Meclis Başkanlığı seçimini değerlendirdi. Bekaroğlu, kendisinin Psikiyatri uzmanı olduğu halde Bahçeli'yi anlayamadığını ifade etti.

"BU KADAR ÇELİŞKİ OLUR MU"

Twitter hesabından açıklama yapan Bekaroğlu, MHP kanadından gelen "ortak Cumhurbaşkanı adayı Ekmelettin İhsanoğlu desteklenseydi muhalefet Meclis Başkanı'nı seçebilirdi" yorumlarını hatırlattı, "Ben psikiyatri uzmanıyım ben bile onlanları, Sayın Bahçeli'yi anlayamıyorum. Bu kadar çelişki, bu kadar saçmalık bir arada olur mu? "dedi.

"SANDIK MEŞRU DEĞİLSE SEN DE DEĞİLSİN"

MHP Lideri Bahçeli'nin HDP'ye yönelik tavrına da tepki gösteren Bekaroğlu, "Bahçeli'ye ben bir soru sorayım; HDP meşru değilse, aynı seçimde siz de onlar da seçildi. O zaman sandık meşru değil mi diyorsun? Sandık meşru değilse sen de meşru değilsin demezler mi?" ifadelerini kullandı.

Bu haber toplam 1168 defa okunmuştur
psikolokluğun da siyasetciliğin gibi
o.b
anlaşılan sen hiçbirini iş doğru anlamayan doğru yapamayan bir adamsın onun içinde chp desin MHP doğru anlaşılmış bir parti hemde doğruları yapan bir partidir anladınnnnn.
03 Temmuz 2015 Cuma 16:41
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri