Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yılmaz Vural maçtan sonra ağır konuştu!

09.02.2013 23:05
Sanica Boru Elazığspor Teknik Direktörü Yılamz Vural, Beşiktaş maçı sonrasında zehir zemberek açıklamalar yaptı.

Sanica Boru Elazığspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Beşiktaş mağlubiyetinin ardından maçın hakemi İlker Meral'a yüklendi.

Yayıncı kuruluş Lig TV'ye konuşan Yılmaz Vural, "İyi başladık, golü bulduk. Sonrasında pozisyonalar bulduk. Sonra bir korner kullandık o top döndü, gol oldu. Babacım devam ettirdi. Biz orada maçı kaybettik. Uzatma bitmiş hala uzatma oynatıyor. İçeri girdim çocukları motive edemedik. Hepsi çökmüştü. Oyuncuları bir daha geri döndüremedim. Diyeceksiniz ki olur mu öyle şey? Ama oluyor işte. 3-5 saniyenin de çok önemi var. Üçüncü golde ofsayt var. Olmaz ki yani. Detaylarla maç kaybediliyor.

Bir gün Beşiktaş bağrıyor, öbür gün biri bağrıyor. Bu üç takıma bir şey yapmak zorunda mısınız? Yapmayın. Ben İlker Meral'ı çok seviyorum. Ama neden böyle yönetiyorsun? Korkuyor musun İlker Meral'im? Canı sağolsun kardeşimizin. Yapacak bir şey yok. Çok canımız yanıyor. Acı içerisindeyiz.

'Şimdi Şansal ağabey 15 dakika için mi ağlıyorsun?' diyecek. Bitireceksin arkadaş. Al ne oldu şimdi. 45 dakika oynadık ve hakem bizi bitirdi. Beşiktaş'ı kutluyorum tabi. Onlar morallendi ama biz de anasının gözünü gördük" diye konuştu.

Bu haber toplam 3676 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri