Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

YSK BAŞKANI BİR DAKİKA DURMASIN İSTİFA ETSİN

23.04.2011 21:15
Türkiye Gençlik Konfederasyonundan YSK açıklaması çok sert oldu. Türkiye Gençlik Konfederasyonu Basın ve Medya Başkanlığından yapılan yazılı açıklama da YSK Başkanının 1 dakika bir artık görevinde durmaması gerektiğini,Diyarbakırda ölen gencin ise ''DEMO

Türkiye Gençlik Konfederasyonu Basın ve Medya Başkanlığından yapılan yazılı açıklama Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Ali Em'in ülkeyi kaos ortamına soktuğunu,gereksiz gerilime sürüklediğini ve biran önce istifa etmesi istendi.
TGK  Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu '' YSK Bhabenı bir dakika bir görevinde durmasın hemen istifa etsin. Hala görevde durması bile vatana ihanettir. Ülkeyi karıştıracak bir karar alması ve sonra bu kararı adeta çocuk gibi değiştirmesi bile o görevi yapamadığı anlama gelir. Biz gençler olarak böylesi bir insanın bir dakika bile durmayarak hemen istifa etmesini istiyoruz'' dedi.
 
Türkiye Gençlik Konfederasyonu Basın ve Medya Başkanlığından yapılan yazılı açıklama Diyarbakır'da ölen gencin ise demokrasi şehidi olduğunu,bu gencin ölümünden YSK Başkanının sorumlu olduğu belirtildi.
rkiye Gençlik Konfederasyonu Basın ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Barış Durak ise YSK Başkanının ülkeyi karıştırıcı görevi üstlendiğini ve bu görevi de çok iyi başardığını söyledi.  Durak'' YSK Başkanı 3 gün de ülkeyi karıştırdı. Onu biz gençler olarak ülkeyi en kısa sürede karıştıran bürokrat ödülü verecez'' dedi.

 

Kaynak:
Bu haber toplam 1854 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri