Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Zamanın Çarkları Casio Saat ile Dönüyor

27.02.2020 19:04
Adeta küçük bir kol makinesi gibi görünen casio saat, sadece bir saat işlevinin çok ötesinde özellikleriyle dikkat çekiyor.

 

Adeta küçük bir kol makinesi gibi görünen casio saat, sadece bir saat işlevinin çok ötesinde özellikleriyle dikkat çekiyor. Suya karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olmasının yanı sıra, kendinizi adeta terminatör gibi ileri düzey teknolojilerle donatılmış bir halde hissetmenize yarayacak olan bu modeller, zamanın çarklarını bileğinizde döndürmeye geliyor. Dijital ve mekanik saat tiplerini de iç içe bünyesinde barındırarak adeta robot-insan karışımı bir niteliğe vurgu yapıyor gibi. Çeşitli kadranlarıyla farklı tarzını açıkça belli eden bu saatler farklı renk ve modelleriyle sevenlerinin bakışlarını üstünden kolay kolay çekemeyecekleri bir aksesuar olacağa benziyor.

Çok Fonksiyonlu Tasarımıyla Casio Saat

Japon firmanın yakından takip ettiği teknoloji sayesinde birçok işlevi de bünyesine dahil ettiği casio saat ile elinizdeki cihaz yerine kolunuzdaki saatle daha çok zaman geçireceksiniz gibi duruyor. Zira hesap makinesi, alarm, takvim, kronometre gibi muhtelif özelliklerinden istediğiniz an faydalanabileceksiniz. Farklı renk, model ve tarzlara uygun geniş ürün grubuyla sitedeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. https://www.fenomensaat.com/casio yeni model casio saatlerinin adresi konumunda yer alıyor.

Bu haber toplam 14180 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri