Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Zaman'ın Gülen röportajı yayınlandı

17.03.2014 01:40
Zaman'ın, Gülen'le yaptığı ve "Herkes konuştu o sustu" sloganıyla haftalardır anons ettiği röportaj bir gün önceden internete düştü.

Zaman'ın günler önceden duyurduğu Fethullah Gülen röportajı daha gazete çıkmadan yayınlandı. Twitter'da paylaşılan röportajın başlığı ise "Yakıştıramadım" şeklinde oldu.  Fethullah Gülen, Zaman'ın röportajında Ekrem Dumanlı'nın sorularını cevapladı.

Röportajın başlıkları ise şöyle:

YAKIŞTIRAMADIM

O galiz küfürleri ehli küfür bile kullanmadı... Aynı kıbleye yöneldiğimizi düşündüğümüz insanlar tarafından böyle bir muamelenin ekstra acı var ama "Bu da geçer Ya Hu" deyip sabretmekten başka bir şey elimizden gelmiyor.

KİM MAHÇUP OLACAK BELLİ OLACAK

Böyle çetin dönemlerde savrulmamak çok önemli. Herkes karakteri kadar. Gönül koymamalı, kim başını öne eğecek kim mahçup olacak zaten öbür dünyada belli olacak.

BİZ HAKKIMIZI HELAL ETTİK

Biz bize olan hakkı helal ettik. Yedi cihan duysun. Ama tecavüz edilen şeylerde dinin hakkı varsa mukaddes emanet.

Bu haber toplam 1190 defa okunmuştur
mahkeme-i kübra
ekrem bey
hiç şüphen olmasın muhterem hiç şüphen olmasın.senin kimlerin adamı olduğun ortaya çıktıya bu dünyada dahi sana verilen bir ihtardır bu.hemen tevbe et hakikate dön eğer mü'minsen .kardeşlerinle kucaklaş ehli küfrden yüzçevir.işbirliğinden fitne ve fesattan vazgeç biz de senin ve hepimiz için bağışlanma dileyelim
17 Mart 2014 Pazartesi 13:32
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri