Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

10 dolara cep telefonu

25 Mayıs 2008 / 20:55
Amerikalı Hop-On firmasının yeni çıkarttığı cep telefonları sadece 10 dolar
10 dolara cep telefonu
Telefonu iade etmeniz halinde 5 dolarınızı geri alıyorsunuz

Amerikalı Hop-On firmasının yeni çıkarttığı cep telefonları sadece 10 dolar!
Şimdilik Amerika'da satılmaya başlanan cep telefonu Hop-On 1800'ün iki modeli bulunuyor. Bunlar dan ilki 850/1900 MHz'lik olanı, ikincisi ise 900/1800 olan modeli. Özellikleri tahmin edeceğiniz üzere oldukça basite indirgenmiş durumda. Hatta o kadar basit ki bir ekranı bile yok! Evet, yanlış okumadınız ekransız olarak satılıyor! Bunun dışında 77 gram ağırlığında ve SMS gönderme özelliği de bulunmuyor. 4 saat boyunca konuşmanıza olanak sağlayan pili, 150 saat bekleme süresi ve polifonik melodi sayesinde tam bir ikinci veya üçüncü telefon olabilecek durumda.

Türkiye'ye gelir mi?

Amerika'da daha yeni başlayan bu kampanyanın, kullanışlılık seviyesi tam bilinmiyor. İlerleyen günlerde duruma göre benzer modellerin çıkması bekleniyor. Aslında çok da yeterli cep telefonları olan bu ürünlerin, Türkiye'ye geliş durumları da kısa süre sonra kesinlik kazanacak.

Bütün özellikleri ile yeniden dönüştürülebilir olan bu modeli aldığınız yere geri teslim ederseniz 5 doları iade alabiliyorsunuz. Fiyatının gerçekten düşük olması, Türkiye'ye geldiği takdirde oldukça fazla ilgi çekecekmiş hissi veriyor. Asıl telefon olmasa da ek işler için ya da yedekte bulundurulacak bir telefon olarak çok ekonomik bir seçim olacak.




Kaynak:
Bu haber toplam 802 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri