Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

10 dolarlık cep tel

26 Mayıs 2008 / 09:20
10 Dolara Cep Telefonu!

Amerikalı Hop-On firmasının yeni çıkarttığı cep telefonları sadece 10 dolar! Hatta telefonu geri verirseniz 5 dolarınızı geri alıyorsunuz.

Shiftdelete.net'in haberine göre şimdilik Amerika'da satılmaya başlanan cep telefonu Hop-On 1800'ün iki modeli bulunuyor. Bunlardan ilki 850/1900 MHz'lik olanı, ikincisi ise 900/1800 olan modeli. Özellikleri tahmin edeceğiniz üzere oldukça basite indirgenmiş durumda. Hatta o kadar basit ki bir ekranı bile yok! Evet, yanlış okumadınız ekransız olarak satılıyor! Bunun dışında 77 gram ağırlığında ve SMS gönderme özelliği de bulunmuyor. 4 saat boyunca konuşmanıza olanak sağlayan pili, 150 saat bekleme süresi ve polifonik melodi sayesinde tam bir ikinci veya üçüncü telefon olabilecek durumda.

Türkiye'ye Gelir mi?

Amerika'da daha yeni başlayan bu kampanyanın, kullanışlılık seviyesi tam bilinmiyor. İlerleyen günlerde duruma göre benzer modelleri çıkacaktır. Aslında çok da yeterli cep telefonları olan bu ürünlerin, Türkiye'ye geliş durumları da kısa süre sonra kesinlik kazanacaktır.

Bütün özellikleri ile yeniden dönüştürülebilir olan bu modeli aldığınız yere geri teslim ederseniz 5 doları iade alabiliyorsunuz. Fiyatının gerçekten düşük olması, Türkiye'ye geldiği takdirde oldukça fazla ilgi çekecekmiş hissi veriyor. Asıl telefon olmasa da ek işler için ya da yedekte bulundurulacak bir telefon olarak çok ekonomik bir seçim olacaktır.


Kaynak:
Bu haber toplam 838 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri