Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

20 Gündür Evine Gidemiyor

04.02.2010 11:00
Balyoz darbe planını ortaya çıkaran Mehmet Baransu yaklaşık 20 gündür evine gidemiyor, hastanede uyuyor. İşte ayrıntılar...

Haftalardır konuşulan "Balyoz Harekat Planı"nı ortaya çıkaran Taraf gazetesi muhabiri Mehmet Baransu günlerdir televizyoncuların hedefinde.

Sürekli canlı yayın teklifleri alıyor ancak bu teklifleri reddediyordu. Baransu'nun TV programlarına katılmamasının sebebi ortaya çıktı. Mehmet Baransu'nun 20 gün önce bir çocuğu dünyaya geldi.

Ancak o günden itibaren Baransu adeta hastanede sabahlar oldu. Baransu'nun çocuğu doğduğundan beri hastanede. Kalp damarlarındaki problemlerden dolayı doğumdan 1 saat sonra ameliyata alındı.

Yaklaşık on gün sonra ikinci bir ameliyata giren çocuk 20 gündür yoğun bakımdaydı. Mehmet Baransu ise o sıralar "Balyoz" darbe planıyla uğraşmaktaydı. Gündüz bir süre gazetede haberle ilgilenen Baransu, geceleri ise hastanede geçiriyordu.

Öyle ki, 20 günlük süre zarfında Baransu eve neredeyse hiç gitmedi. Yaşadıklarını postmedya'ya anlatan Mehmet Baransu, Taraf çalışanlarının, özellikle de gazetenin Yazı İşleri Müdürü Yıldıray Oğur'un kendisine bu zor günlerinde çok destek verdiklerini belirtti. Çocuğun durumu şu anda iyi. Ancak hala hastaneden çıkabilmiş değiller. Konuyla ilgili bilgi almak üzere kendisini aradığımızda Baransu hala hastanedeydi. (postmedya)

Kaynak:
Bu haber toplam 834 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri