Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

5-2 lik Fenerbahçe hezimeti

22 Ekim 2008 / 09:02
Fenerbahçe Saraçoğlu kalesini kaybetti. 5-2'lik hezimetin karşısında Aragones bakın neler söyledi?
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aragones maçtan kameraların karşısına geçti ve "Kendi pozisyonlarıma baktığımızda küçümsenmeyecek kadar az. Hala birleşmeyi bilemiyoruz" dedi.

Aragones sözlerine ''Özellikle ilk 11 dakikada çok hızlı bastırıp 2 gol buldular. Sonra biz bir gol bulduk ama defansif anlamda kötü oynadık. Kimi pozisyonlarda çok fazla ilerde kaldık, maalesef böyle bir sonuç aldık'' diye başladı.

ATAKLARDA ONLAR KADAR İYİYDİK

Aragones "Fenerbahçe'nin yediği goller çok benziyor. Bunlara nasıl bir çözüm yaratacaksınız?" sorusu karşısında "Biz yapılacak tek şey olan çalışmayı sürdürmemiz lazım. Goller bir şekilde geliyor maalesef. 'Ataklarda onlar kadar iyiydik, onlar kadar pozisyon bulduk ama bunların değer kazanması için savunmadaki hataları yapmamamız gerekiyordu. Golleri, ekip kötü savunma yaptığı için yemişizdir, hiçbir zaman herşeyi savunmaya yüklemek doğru değildir. Gol yeniyorsa, takım yemiştir. Bizim hala çok eksiğimiz var. Kendi pozisyonlarıma baktığımızda küçümsenmeyecek kadar az. Hala birleşmeyi bilemiyoruz" diye cevap verdi.

Aragones, "Fenerbahçe'nin UEFA şansı var mı?" sorusu karşısında da "Futbolda her zaman olasılıklar vardır. O yüzden bunları konuşmak istemiyoruz" dedi.
Kaynak:
Bu haber toplam 932 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri