Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

UEFA'da Hayrettin olay oldu

10.02.2010 22:11
51 Niğdespor'un, kaleci Hayrettin Demirbaş'ı transfer etmesi, UEFA'nın internet sitesine de haber konusu oldu

Niğde'de Süper Amatör Küme takımı 51 Niğdespor'un, A Milli Futbol Takımı ve Galatasaray'ın eski kalecilerinden Hayrettin Demirbaş'ı transfer etmesi, UEFA'nın internet sitesine de haber konusu oldu.

Hayrettin Demirbaş'ın transfer haberinin UEFA internet sitesinde yer aldığı, 51 Niğdespor'un internet sitesinden duyuruldu.

Kulüp Başkanı İdris Turgut, Hayrettin Demirbaş için ''Kaleci Hayrettin 80 kez Milli Takım kalesini korudu. Galatasaray'ın Avrupa'da yarı final oynadığı dönemlerde kaleyi koruyan dünya çapında bir kalecimiz'' ifadelerini kullandı.

Tecrübeli kalecinin, takımlarının 3. Lig'e yükselmesi için ter dökeceğini belirten Turgut, ''Antalya'da yaptığımız kamp, medyanın yoğun ilgisine neden oldu. Ulusal gazeteler ve televizyonlar, transferlerimizi günlerce gündemde tuttu. Niğde ismi, UEFA'nın internet sitesinde dünya takımlarının haberlerinin içerisine girmiştir. Bu gelişme, Niğde'nin sadece Türkiye'de değil, dünyada da adının duyurulması açısından son derece önemli olmuştur'' dedi.

Turgut, Hayrettin ve yeni transferlerin takımın başarısına ivme kazandıracağına inandığını dile getirerek, 3. Lig'e terfi maçları için tüm hazırlıklarını tamamladıklarını belirtti.

Bu haber toplam 1674 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri