Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

8. Hafta sonuçları ve puan durumu

27 Ekim 2008 / 01:17
8. hafta müthiş maçlara sahne oldu. Ankaraspor'un müthiş bir sıçrayışla 3. sıraya çıktığı hafta F.Bahçe'ye yaradı. İşte sonuçlar, puanlar ve gelecek hafta:
Süper Lig'de 2008-2009 sezonunda 8. hafta maçları bugün oynanan 5 karşılaşma ile tamamlandı.

Günün önemli maçlarından Trabzonspor, Gaziantepspor ile 1 - 1 berabere kalırken, Eskişehir'de ise Galatasaray sahadan 4 - 2 mağlup ayrıldı.

34 golün atıldığı Süper Lig'in 8. haftasında 3 maçı ev sahibi ekip kazanırken, 2 karşılaşmada da deplasman takımı sahadan 3 puanla ayrıldı. 4 karşılaşma da ise takımlar birbirine üstünlük sağlayamadı.

Turkcell Süper Lig'de golcüleri;

5 Gol: Sercan (Bursaspor), Mehmet Yıldız (Sivasspor), Mehmet Çakır (Ankaraspor), Serge Pacome Djehoua (Antalyaspor), Youla (Eskişehirspor), Milan Baros (Galatasaray)

4 Gol: Aghahowa (Kayserispor), Gökhan Ünal (Trabzonspor)

3 Gol: Mehmet Çakır, Neca (Ankaraspor), Bobo, Mert Nobre, Delgado (Beşiktaş), D. Roberts (Denizlispor), Lincoln, Kewell (Galatasaray), Mehmet Yozgatlı (Gaziantepspor), Kahe (Gençlerbirliği), Alex (Fenerbahçe), Kaue Da Silva (Konyaspor),

TOPLU SONUÇLAR

Beşiktaş - Sivasspor: 1 - 1
Denizlispor - Gençlerbirliği: 2 - 2
Ankaraspor - Kocaelispor: 4 - 0
Fenerbahçe - Bursaspor: 5 - 2
Antalyaspor - Hacettepe: 1 - 1
Ankaragücü - Kayserispor: 1 - 3
Konyaspor - İstanbul BB: 1 - 2
Trabzonspor - Gaziantepspor: 1 - 1
Eskişehirspor - Galatasaray: 4 - 2

PUAN DURUMU:

kullan

HAFTANIN PROGRAMI

FORTİS TÜRKİYE KUPASI GRUP 1. MAÇLARI

29 Ekim Çarşamba

14.00 Kayserispor - Altay (Kayseri Atatürk)
14.00 Denizlispor - Manisaspor (Denizli Atatürk)
14.00 Sivasspor - Konyaspor (4 Eylül)
14.00 Eskişehirspor - Bursaspor (Eskişehir Atatürk)
16.00 Gaziantepspor - Trabzonspor (Kamil Ocak)
20.00 Ankaragücü - Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

30 Ekim Perşembe:

16.00 Ankaraspor - Galatasaray (Yenikent ASAŞ)
20.00 Beşiktaş - Antalyaspor (BJK İnönü)

TURKCELL SÜPER LİG'DE 9. HAFTA

1 Kasım Cumartesi:

14.00 Hacettepe - Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)
15.00 İstanbul BB- Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Eskişehirspor - Fenerbahçe (Eskişehir Atatürk)

2 Kasım Pazar:

14.00 Kocaelispor - Ankaragücü (İsmetpaşa)
14.00 Gençlerbirliği - Antalyaspor (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Bursaspor - Ankaraspor (Bursa Atatürk)
14.00 Sivasspor - Denizlispor (4 Eylül)
15.00 Kayserispor - Beşiktaş (Kayseri Atatürk)
19.00 Galatasaray - Gaziantepspor (Ali Sami Yen)

Kaynak:
Bu haber toplam 1006 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri