Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

A.Hakan için Vidinli iddiası

18 Eylül 2008 / 14:21
Suna Vidinli böyle diyor Hürriyet yazarı Ahmet Hakan için. İşte Vidinli'nin Ahmet Hakan'ın iddialarıyla ilgili açıklaması.
Suna Vidinli'nin gönderdiği açıklama şöyle:

Geçtiğimiz hafta yabancı misafirlerimle Bebek Balıkçısı'nda yemekteydim. Yan masamda Hürriyet gazetesi yazarları Ahmet Hakan ve Yalçın Doğan yüksek sesle,hararetli bir şekilde patronları Aydın Doğan'ın açıklamalarını inandırıcı ve ikna edici bulmadıklarını dile getiriyorlardı.

Ahmet Hakan'ın söz konusu akşamla ilgili açıklamalarını son derece çaresiz ve talihsiz bulduğumu ifade etmek isterim. "Suna Vidinli bizim masaya kulağını dayamaya çalışıyordu ama önemsemedik" ifadesi gerçekleri yansıtmamaktadır.

Ahmet Hakan o kadar hararetli bir şekilde konuşmaya kendini kaptırmıştı ki söylediklerinin etrafında rahatlıkla duyulduğunu fark etmemişti. Fark ettiğinde de gayet önemseyerek masalarını derhal degiştirdiler.

AK Parti Genel Baskan yardımcısı Edibe Sözen ile hiçbir şekilde tanışıklığım veya temasım olmamıştır. Burada etiksel olarak tartışılması gereken de zaten ben değilim. Halka açık bir yerde yüksek sesle yapılan bir konuşmayı duyduğum icin kimseye hesap verecek veya üzüntü duyacak değilim. Kisisel haklarımın ihlali halinde yasal haklarımı kullanacağım. Ahmet Hakan beni kamuoyunun takdirine sunmak yerine bir gazeteci olarak Bebek balıkçısındaki sohbetinde neden Hürriyet'teki sütunundakilerin aksini savunduğunu kamuoyuna acıklasın.
Kaynak:
Bu haber toplam 1260 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri