Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

A.Hakan iki yüzlü mü?

19 Eylül 2008 / 15:41
Hürriyet yazarlarının masalarını dinlediklerini iddia ederek ağır dille yüklendikleri Suna Vidinli cevap verdi. Ahmet Hakan masada başka, köşesinde başka söylemiş.
Suna Vidinli'nin açıklaması:

"Kulağımı dayamadım çok bağırıyordun!"

Geçtigimiz hafta yabancı misafirlerimle Bebek Balıkçısı'nda yemekteydim. Yan masamda Hürriyet gazetesi yazarları Ahmet Hakan ve Yalçın Doğan yüksek sesle, hararetli bir şekilde patronları Aydın Doğan`in açıklamalarını inandırıcı ve ikna edici bulmadıklarini dile getiriyorlardı.

Ahmet Hakan`ın soz konusu akşamla ilgili açıklamalarını son derece çaresiz ve talihsiz bulduğumu ifade etmek isterim. "Suna Vidinli bizim masaya kulağını dayamaya çalışıyordu ama önemsemedik` ifadesi gerçekleri yansıtmamaktadır. Ahmet Hakan o kadar hararetli bir şekilde konuşmaya kendini kapturmıştı ki söylediklerinin etrafında rahatlıkla duyulduğunu farketmemişti. Farkettiğinde de gayet önemseyerek masalarını derhal değiştirdiler.

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Edibe Sözen ile hiçbir şekilde tanışıklığım veya temasım olmamıştır. Burada etiksel olarak tartışılması gereken de zaten ben değilim. Halka açık bir yerde yüksek sesle yapılan bir konuşmayı duyduğum için kimseye hesap verecek veya üzüntü duyacak değilim. Kişisel haklarımın ihlali halinde yasal haklarımı kullanacağım. Ahmet Hakan beni kamuoyunun takdirine sunmak yerine bir gazeteci olarak Bebek Balıkçısı'ndaki sohbetinde neden Hürriyet`teki sütunundakinin aksini savunduğunu kamuoyuna açıklasın.
Kaynak:
Bu haber toplam 1030 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri