Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

12 saat konuşma bedava

13.02.2010 11:44
14 Şubat'ta başlayacak kampanya ile ev telefonundan akşamdan sabaha konuşma bedava...

Türk Telekomünikasyon A.Ş, 14 Şubat 2010 tarihinde başlayacak olan ''7'den 7'ye Bedava Kampanyası'' ile ev telefonundan akşamdan sabaha bedava konuşturmaya devam ettiğini bildirdi.

Kampanya 1 Mart 2010 tarihine kadar geçerli olacak.

Türk Telekom'dan yapılan yazılı açıklamad, şirketin Bayram Kampanyası ile başladığı, yılbaşı ve yarı yıl kampanyaları ile sürdürdüğü bedava konuşma kampanyalarına bir yenisini daha eklediği belirtildi.

Kurban Bayramı ve yılbaşında ikişer günle başlayan, yarı yıl kampanyası ile 1 hafta boyunca sunulan bedava dakikaların kullanım süresinin, Türk Telekom müşterilerinin gösterdiği yoğun ilgi nedeniyle ''7'den 7'ye Bedava Kampanyası'' ile iki haftaya çıktığı vurgulandı.

Sevgililer Günü (14 Şubat 2010) itibariyle başlayacak ve 1 Mart 2010 tarihine kadar sürecek olan 7'den 7'ye Bedava Kampanyasında, Türk Telekom hattı olan herkese akşam 19.00'dan sabah 07.00'ye kadar yapılacak olan şehiriçi ve şehirlerarası yönündeki aramalar bedava olacak.

Kampanyaya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, bayram ve yılbaşı döneminde ikişer günle başlayıp, yarıyıl tatili döneminde de 1 hafta uyguladıkları bedava dakika sunan kampanyaların müşteriler tarafından yoğun ilgi gördüğünü bildirdi.

Çamlıbel, şunları kaydetti:

''Yarıyıl kampanyası döneminde konuşma trafiğimizin akşam 19.00, sabah 07.00 saatleri arasında 2 katına çıktığını ve tüm gün trafiğimizde de yüzde 24 artış olduğunu gözlemledik. Aynı zamanda kullanıcılardan çok olumlu geri dönüşler aldık. Bu doğrultuda 7'den 7'ye Bedava Kampanyasını düzenleyerek müşterilerimizin daha uzun bir dönemde bedava görüşme yapabilmesinin önünü açtık. Müşterilerimizin hayatına değer katan kampanyalar düzenlemeye devam edeceğiz.''

Tüm bireysel müşterilerin faydalanabilecekleri ve iki hafta boyunca devam edecek olan kampanya için herhangi bir başvuru ya da taahhüt gerekmediği ve 3 bin dakikalık adil kullanım limiti uygulandığı belirtildi.

 

Bu haber toplam 1616 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri